WARSZAWA: 05:37 | LONDYN 03:37 | NEW YORK 22:37 | TOKIO 12:37

Akademia Przemysłów Morskich – wykład o stoczni Crist

Dodano: 21 Lis 2016, 12:06

24 listopada na Politechnice Gdańskiej odbędzie się kolejny wykład w ramach Akademii Przemysłów Morskich. Tematem spotkania będzie działalność stoczni Crist, a poprowadzi je Zbigniew Bahyrycz, Pełnomocnik Zarządu Stoczni.
W ramach Akademii Przemysłów Morskich co miesiąc odbywają się spotkania przedstawicieli biznesu ze studentami i pracownikami naukowymi, którzy są zainteresowani działalnością na rzecz gospodarki morskiej.
Spotkania prowadzą przedstawiciele biznesu, reprezentujący menedżerów z firm branży morskiej. Dzięki wykładom organizowanym w ramach APM studenci i absolwenci uczelni mają możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją firm branży morskiej. Z kolei dla prowadzących wykłady jest to możliwość pozyskania ewentualnych pracowników.
Wykład i dyskusja odbędą się 24 listopada o godzinie 14:30 w Sali 409 Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej i będzie połączony z IV Dniem PSSE na Politechnice Gdańskiej.

Stocznia CRIST jest obecnie jedną z największych polskich stoczni. W trakcie dwudziestosześcioletniej działalności CRIST osiągnął pozycję jednego z czołowych producentów wyspecjalizowanego sprzętu stoczniowego w segmentach urządzeń hydrotechnicznych oraz jednostek pływających dla największych światowych odbiorców. Jakość świadczonych usług oraz potencjał produkcyjny CRIST znajduje coraz większe uznanie u armatorów, czego doskonałym dowodem są kolejne kontrakty wypełniające portfel zamówień do końca 2017 roku. Stocznia koncentruje swój rozwój wokół budowy specjalistycznych statków i konstrukcji dla przemysłu morskiego. Fundusz MARS FIZ jest właścicielem 35% akcji CRIST.
536a8611

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2019-10-18

1 EUR - 4,2844 1 USD - 3,8503
1 CHF - 3,8969 1 GBP - 4,9671

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin