WARSZAWA: 07:31 | LONDYN 05:31 | NEW YORK 00:31 | TOKIO 14:31

CRIST wśród najlepszych polskich eksporterów do Francji

Dodano: 28 Wrz 2017, 23:13

W dniu 26 września w siedzibie Ambasady RP odbyła się uroczystość przyznania nagród dla najlepszych eksporterów do Francji. Jednym z wyróżnionych była stocznia CRIST S.A.
Konkurs ma na celu wyróżnienie liderów polskiego eksportu do Francji, a także zwrócenie uwagi francuskich środowisk gospodarczych na wysoką jakość i konkurencyjność polskiej oferty.

– Cieszymy się, że nasza firma została wyróżniona wśród najlepszych polskich eksporterów. Przyznana nagroda pokazuję naszą ciągle rosnącą pozycje na wymagającym, francuskim rynku stoczniowym – mówi Tomasz Wrzask, PR Manager, CRIST S.A.
Nagrody przyznawane są przez WPHI w Paryżu od 2004 roku. Laureaci nagrody wybierani są w oparciu o analizę wielkości i dynamikę eksportu oraz zaangażowanie inwestycyjne we Francji.
Organizowana w Ambasadzie RP w Paryżu ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych polskich eksporterów jest formą docenienia działalności polskich firm na rynku francuskim oraz stanowi okazję bezpośredniej promocji polskich firm w środowisku biznesowym.

Laureatami nagród za 2016 r. zostały następujące firmy:
AMICA S.A. – producent sprzętu AGD;
CRIST S.A. – zakłady stoczniowe;
FAKRO sp. z o.o. – producent okien;
AGRAIMPEX sp. z o.o. – producent produktów rolno-spożywczych;
Laureaci nagrody otrzymali pamiątkowe statuetki z wygrawerowaną dedykacją i dyplom uznania podpisany przez wicepremiera, ministra finansów i rozwoju oraz ministra spraw zagranicznych. Wręczenia nagród dokonał Ambasador RP w Paryżu Tomasz Młynarski oraz Katarzyna Kuza, kierownik WPHI w Paryżu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2019-03-22

1 EUR - 4,2894 1 USD - 3,7948
1 CHF - 3,8079 1 GBP - 4,9700

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin