WARSZAWA: 18:19 | LONDYN 16:19 | NEW YORK 11:19 | TOKIO 01:19

Minister Anna Moskwa spotkała się z ambasadorem Indonezji

Dodano: 24 Sty 2018, 6:41

Wiceminister Anna Moskwa spotkała się z Peterem F. Gonthem, Ambasadorem Republiki Indonezji. Celem spotkania było omówienie obszarów współpracy rozpoczętych w 2017 r. oraz skoordynowanie działań i wizyt bilateralnych w bieżącym roku.
We współpracy bilateralnej najważniejsze są tematy związane z rybołówstwem, stoczniami, szkolnictwem wyższym, a także przetwórstwem ryb.
Ambasador Peter F. Gontha zaproponował skierowanie pisemnej rekomendacji do Ministra Koordynującego ds. Morskich Republiki Indonezji ws. stoczni polskich, które posiadają dobrą opinię w kraju oraz za granicą, ale w ubiegłym roku nie miały możliwości poznania partnerów indonezyjskich i zaprezentowania im swojej oferty.
Podczas spotkania Anna Moskwa poinformowała Ambasadora o Światowych Dniach Morza 2018, które odbędą się w Szczecinie. Wspomniała także o „Rejsie Niepodległości”, w trakcie którego polski żaglowiec ma zawinąć do portu w Dżakarcie w połowie września.

Biuro Prasowe MGMiŻŚ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2019-03-22

1 EUR - 4,2894 1 USD - 3,7948
1 CHF - 3,8079 1 GBP - 4,9700

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin