WARSZAWA: 09:09 | LONDYN 07:09 | NEW YORK 02:09 | TOKIO 16:09

Podróż do Skandynawii- niezapomniane wrażenia gwarantowane

Dodano: 18 Sty 2017, 8:50

Zatłoczone kurorty, gwar i głośna muzyka, plaże wypełnione po brzegi – wielu turystów jest już zmęczonych standardową ofertą, gdzie jedyną atrakcją jest widok zza parawanu sąsiada. Kto szuka ciszy, pięknych krajobrazów i interesujących zabytków, wybiera Skandynawię. Od lat na północ Europy kieruje turystów i wczasowiczów firma Unity Line, której promy codziennie kursują pomiędzy Świnoujściem a Ystad. Specjalnością spółki są również zorganizowane wycieczki do Szwecji, Danii i Norwegii.
Warto wybrać Szwecję dla jej malowniczości. I mowa tu nie tylko o zachwycającej przyrodzie, ale także o miastach, w których niska zabudowa, wspaniale odrestaurowane kamienice oraz wąskie uliczki tworzą przyjazny klimat. Z Unity Line można zwiedzić m.in. Karlskronę, Malmö, Lund, Helsingborg czy Göteborg, a każde z tych miast ma swoją własną, ciekawą historię do opowiedzenia. Kto chciałby poznać Szwecję od kuchni, niech zdecyduje się na wyjazd do Kivik – Krainy Jabłka, aby spróbować najlepszego cydru i szarlotki. Szwedzkim wybrzeżem można też podążyć dalej – do Oslo. Norweska stolica zaskakuje chociażby operą w kształcie góry lodowej i rzeźbami Vigelanda.
Nie można zapomnieć o Danii – kraju o dwóch obliczach. Z jednej strony Bornholm – wyspa słońca i wszechobecnej zieleni. Z drugiej królewska Kopenhaga, w której rządzą nie tylko monarchowie, ale i nowoczesny design. Co najważniejsze, nic tak nie wprowadza w dobry nastrój jak przytulność i gościnność tego miasta i całej Skandynawii. A przecież, żeby tam się znaleźć, wystarczy tylko wsiąść na prom i udać się na drugą stronę Bałtyku. Naszym zdaniem naprawdę warto.
Szczegóły oferty na www.unityline.pl
unnamed

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2019-10-11

1 EUR - 4,3097 1 USD - 3,9145
1 CHF - 3,9192 1 GBP - 4,8929

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin