WARSZAWA: 04:00 | LONDYN 02:00 | NEW YORK 21:00 | TOKIO 11:00

Poznajcie Regatową Reprezentację Szczecina

Dodano: 26 Mar 2020, 10:12

Zakończyła się rekrutacja do Regatowej Reprezentacji Szczecina w klasie Laser. Drużynę tworzy trzech zawodników klubu SEJK Pogoń Szczecin oraz trzech reprezentantów Centrum Żeglarskiego. Trenerem grupy został doświadczony szkoleniowiec Robert Siluk.
Zakwalifikowani zawodnicy to:
Mikołaj Silny – SEJK Pogoń
Filip Miłoszewski – SEJK Pogoń
Maciej Lickendorf – SEJK Pogoń
Wanda Szylińska – Centrum Żeglarskie
Maksymilian Burdziej – Centrum Żeglarskie
Wojciech Antoniak – Centrum Żeglarskie
Miejsce w Regatowej Reprezentacji Szczecina jest dla młodych żeglarzy docenieniem ich osiągnięć w poprzednim sezonie i całej dotychczasowej karierze. O zakwalifikowaniu do drużyny decydowało m.in. miejsce w ogólnopolskim rankingu, liczba startów w zawodach oraz największe sukcesy.
Przed młodymi żeglarzami, którzy zakwalifikowali się do Regatowej Reprezentacji Szczecina m.in. ciekawe zajęcia, treningi na najwyższym poziomie oraz wyjazdy na regaty i zgrupowania.
Regatowa Reprezentacja Szczecina jest projektem skierowanym do młodzieży, która trenuje w szczecińskich klubach żeglarskich. Zakłada on utworzenie silnej kadry żeglarskiej Szczecina, która z jednej strony będzie pielęgnować tradycje miasta i krzewić sporty wodne wśród najmłodszych, a z drugiej rozsławi Szczecin na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Pierwszy nabór do Regatowej Reprezentacja Szczecina odbył się w 2019 roku. Dziesięcioosobowa drużyna reprezentuje Szczecin w zmaganiach klasy Optimist.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2020-07-07

1 EUR - 4,4710 1 USD - 3,9689
1 CHF - 4,2027 1 GBP - 4,9496

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin