WARSZAWA: 12:43 | LONDYN 10:43 | NEW YORK 05:43 | TOKIO 19:43

„Złote Lunety” – przyznane !!!

Dodano: 14 Cze 2015, 16:22

Podczas trwających w Szczecinie finałów regat The Tall Ships Regatta 2015 na gościnnym pokładzie „Daru Młodzieży” odbyła się uroczystość wręczenia „Złotych Lunet” – nagród przyznawanych przez miesięcznik „Obserwator Morski”.
W kategorii „Osobowość roku” nagrodę otrzymał Zbigniew Miklewicz, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.
– Jest to nagroda dla całego środowiska portowego, dla osób, które wykonały w ostatnim czasie naprawdę wspaniałą pracę, a jej efektem jest rozwój portu i właśnie ta nagroda. Chcemy być chlubą miasta i chcemy aby Szczecin był dumny ze swojego portu, wierzę, że tak właśnie będzie – powiedział odbierając nagrodę prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A., Zbigniew Miklewicz.
W kategorii „Firma roku” nagrodę otrzymał „Unity Line” – armator promowy, który od 20 lat łączy Polskę ze Skandynawią.
– Dziękuję za wyróżnienie i cieszę się, że nasza praca, to co robimy każdego dnia, została zauważona i doceniona – powiedział Jarosław Kotarski, prezes Unity Line.
W kategorii „Wydarzenie roku” zwyciężył „Kongres Morski”, w imieniu organizatorów nagrodę odebrał Dariusz Więcaszek, prezes zarządu Fundacji Kongres Morski.
– Dziękuję w imieniu wszystkich, którzy uczestniczą w organizacji Kongresu Morskiego, osób które swoją codzienną pracą tworzą to wydarzenie i sprawiają, że przez kilka dni w roku możemy spotkać się w Szczecinie na tej wspaniałej i jakże ważnej, nie tylko dla środowiska morskiego imprezie – powiedział Dariusz Więcaszek.
W kategorii „Kultura i sztuka” „Złotą Lunetę” otrzymał Jerzy Raducha, organizator imprez żeglarskich w Szczecinie, Zlotu Wielkich Żaglowców, organizator także tegorocznego finału regat The Tall Ships Regatta.
– To wielki zaszczyt dla mnie i dla wszystkich, którzy pracują przy organizacji imprez żeglarskich w Szczecinie. Oddaliśmy nasze serca pięknym żaglowcom i myślę, że jest to widoczne na każdej żeglarskiej imprezie, organizowanej w naszym mieście – powiedział odbierając nagrodę Jerzy Raducha.
„Złote Lunety” przyznawane są przez miesięcznik „Obserwator Morski” co dwa lata.
DSC07741
DSC07743
Miklewicz
Kotarski
Wiecaszek
Raducha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2019-06-25

1 EUR - 4,2554 1 USD - 3,7376
1 CHF - 3,8308 1 GBP - 4,7704

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin