WARSZAWA: 11:45 | LONDYN 09:45 | NEW YORK 04:45 | TOKIO 18:45

22 marca: Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej

Dodano: 16 mar 2016, 9:12

Ćwiczenia z projektowania architektonicznego, wielki pokaz reakcji chemicznych, wykłady pokazowe z fizyki i matematyki, wizyty w studiu nagraniowym, obserwacje makro- i mikroskopowe, spawanie w świecie realnym i wirtualnym, modelowanie jednostek pływających, zadania dla przedsiębiorczych… To tylko nieliczne spośród atrakcji, które przygotowali naukowcy i studenci z okazji dnia otwartego Politechniki Gdańskiej.
Uczelnia Zaprasza 22 marca br. od godz. 9.00. Politechnika OPEN! Tego dnia na wszystkich wydziałach odbywać się będą ciekawe prezentacje, można będzie zajrzeć do laboratoriów i podejrzeć prawdziwe studenckie ćwiczenia.
Na dziedzińcu im. Jana Heweliusza w Gmachu Głównym staną stoiska, na których ofertę dydaktyczną prezentować będą poszczególne wydziały. Uczelnia przygotowała także specjalne stanowisko dedykowane rekrutacji na studia oraz stoisko, na którym będzie można zapytać o sprawy związane z akademikami, stypendiami naukowymi i socjalnymi oraz praktykami.
Będzie również spotkanie z profesjonalnym doradcą zawodowym, który na podstawie specjalistycznej ankiety pomoże rozwiać wątpliwości, jaki kierunek studiów wybrać (sala 272 w Gmachu Głównym).
Podczas dnia otwartego odwiedzający Politechnikę Gdańską będą mieli także okazję dowiedzieć się, jakie koła i organizacje studenckie działają na uczelni. Studenci PG zapraszają bowiem na doroczne Forum Organizacji i Kół Akademickich (hol na parterze – przed biblioteką, trzecie piętro oraz dziedziniec im. Daniela G. Fahrenheita w Gmachu Głównym). Prezentując swoje osiągnięcia młodzi inżynierowie będą przekonywać kandydatów na studia, że na PG można rozwijać się wielodziedzinowo.
Uwaga! Punkt informacyjny imprezy zlokalizowany będzie w Gmachu Głównym, w holu przed biblioteką.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2022-09-28

1 EUR - 4,8147 1 USD - 5,0381
1 CHF - 5,0710 1 GBP - 5,3856

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin