WARSZAWA: 23:19 | LONDYN 21:19 | NEW YORK 16:19 | TOKIO 06:19

5-milionowy pasażer Unity Line

Dodano: 20 sie 2015, 23:38

20 sierpnia, na promie Polonia miało miejsce kolejne bardzo ważne wydarzenie w historii firmy Unity Line. Armator przewiózł 5-milionowego pasażera!
Ten rok jest bardzo wyjątkowy dla Unity Line. Przewoźnik promowy obchodzi 20-lecie istnienia na rynku bałtyckich przewozów promowych, na początku sierpnia miał przyjemność zorganizowania jubileuszowych XV Regat Unity Line, a teraz na pokładzie promu Polonia przywitał 5-milionowego pasażera.
Osobą, która otrzymała ten wyjątkowy tytuł została Pani Iwona Rutkowska podróżująca do Szwecji wraz z mężem i córką. Cała pochodząca z Myśliborza i udająca się na urlop do Skandynawii rodzina na stałe wpisała się w historię Unity Line. Armator dołożył wszelkich starań, aby dla Państwa Rutkowskich był to niezapomniany rejs. Goście specjalni zostali zaproszeni na mostek kapitański, a następnie na uroczysty obiad w towarzystwie kapitana promu Grzegorza Szuty oraz przedstawicieli dyrekcji Unity Line. Oprócz pamiątkowych upominków 5-milionowa pasażerka otrzymała zaproszenie na rejs sylwestrowo-noworoczny, który także odbędzie się na promie Polonia.
Pozostali pasażerowie płynący 20 sierpnia do Ystad na pokładzie Polonii także zostali zaproszeni do wspólnego świętowania. Specjalnie na tę okazję szefowie kuchni przygotowali ogromnych rozmiarów okolicznościowy tort.
1
2
3