WARSZAWA: 16:34 | LONDYN 14:34 | NEW YORK 09:34 | TOKIO 23:34

5 portów walczy o nagrodę The European Sea Ports Organisation

Dodano: 27 wrz 2017, 22:15

Projekty portów w Antwerpii, Brest, Gwadelupie, Oslo i Wenecji zostały zakwalifikowane do nagrody The European Sea Ports Organisation (ESPO).
Jury wyłoniło pięć wniosków z 13 zgłoszeń. Tegoroczny konkurs organizowany jest pod hasłem: „Sztuka i kultura wiąże się z portem”.
Nagroda trafi do portu, który najlepiej wpisuje się w społeczną integrację portu z miastem lub szerszą społecznością, w której się znajduje, poprzez udział w sztuce lub kulturze.
Jury oceni poziom zaangażowania portu, innowacyjny charakter zaangażowania i / lub współpracy i przyjrzy się wpływowi tego zaangażowania na zbliżenie portu do obywateli i społeczności lokalnej.
Laureat nagrody ESPO zostanie ogłoszony podczas ceremonii wręczenia nagród 8 listopada w Brukseli. Projekty zostaną zaprezentowane na stronie internetowej ESPO w trakcie tego wydarzenia.
Nagroda ESPO powstała w 2009 roku w celu promowania innowacyjnych projektów władz portowych, które poprawiają społeczną integrację portów, zwłaszcza z miastem lub szerszą społecznością, w której porty funkcjonują. Jednym z celów nagrody jest zachęcanie do zrównoważonego rozwoju europejskich portów i miast, w których porty działają.

Źródło: ESPO

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2023-01-27

1 EUR - 4,7076 1 USD - 4,3252
1 CHF - 4,6961 1 GBP - 5,3505

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin