WARSZAWA: 10:48 | LONDYN 08:48 | NEW YORK 03:48 | TOKIO 17:48

Akademia Morska w Gdyni poszerza ofertę szkoleniową

Dodano: 05 maj 2016, 21:50

Dwa wysokospecjalistyczne, autorskie programy szkoleń wprowadzone ostatnio do oferty szkoleniowej Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni, opracowane zostały w ścisłej kooperacji z przedstawicielami dwóch renomowanych norweskich firm armatorskich.
Pierwszy z kursów skierowany jest do członków załóg statków wyposażonych w silniki napędu głównego typu DF (Dual Fuel). Siłownie tego typu, zaprojektowane do alternatywnego zasilania olejem napędowym bądź skroplonym gazem LNG, to nowatorskie rozwiązania, ze względów ekonomicznych i środowiskowych stosowane coraz częściej. Program kursu oparty jest o potrzeby sformułowane przez armatora UECC  (United European Car Carriers) z Oslo, eksploatującego flotę ro-ro samochodowców.
Drugi z nowych wysokospecjalistycznych kursów dotyczy technik chłodniczych i przeznaczony jest dla załóg chłodniowców. Jego program to z kolei efekt współpracy z innym norweskim armatorem – Green Reefers z siedzibą w Bergen, wyspecjalizowanym w przewozach ładunków chłodzonych, głównie żywności.
DSC_0258

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2022-09-27

1 EUR - 4,7616 1 USD - 4,9476
1 CHF - 5,0135 1 GBP - 5,3465

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin