WARSZAWA: 09:31 | LONDYN 07:31 | NEW YORK 02:31 | TOKIO 16:31

Akademia Przemysłów Morskich – wykład o stoczni Crist

Dodano: 21 lis 2016, 12:06

24 listopada na Politechnice Gdańskiej odbędzie się kolejny wykład w ramach Akademii Przemysłów Morskich. Tematem spotkania będzie działalność stoczni Crist, a poprowadzi je Zbigniew Bahyrycz, Pełnomocnik Zarządu Stoczni.
W ramach Akademii Przemysłów Morskich co miesiąc odbywają się spotkania przedstawicieli biznesu ze studentami i pracownikami naukowymi, którzy są zainteresowani działalnością na rzecz gospodarki morskiej.
Spotkania prowadzą przedstawiciele biznesu, reprezentujący menedżerów z firm branży morskiej. Dzięki wykładom organizowanym w ramach APM studenci i absolwenci uczelni mają możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją firm branży morskiej. Z kolei dla prowadzących wykłady jest to możliwość pozyskania ewentualnych pracowników.
Wykład i dyskusja odbędą się 24 listopada o godzinie 14:30 w Sali 409 Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej i będzie połączony z IV Dniem PSSE na Politechnice Gdańskiej.

Stocznia CRIST jest obecnie jedną z największych polskich stoczni. W trakcie dwudziestosześcioletniej działalności CRIST osiągnął pozycję jednego z czołowych producentów wyspecjalizowanego sprzętu stoczniowego w segmentach urządzeń hydrotechnicznych oraz jednostek pływających dla największych światowych odbiorców. Jakość świadczonych usług oraz potencjał produkcyjny CRIST znajduje coraz większe uznanie u armatorów, czego doskonałym dowodem są kolejne kontrakty wypełniające portfel zamówień do końca 2017 roku. Stocznia koncentruje swój rozwój wokół budowy specjalistycznych statków i konstrukcji dla przemysłu morskiego. Fundusz MARS FIZ jest właścicielem 35% akcji CRIST.
536a8611