WARSZAWA: 18:54 | LONDYN 16:54 | NEW YORK 11:54 | TOKIO 01:54

BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni zaprasza na Dzień Otwarty BCT

Dodano: 07 cze 2016, 6:56

11 czerwca 2016 (sobota) w godzinach 9:00 – 14:00 BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni po raz kolejny otwiera swoje bramy dla mieszkańców Trójmiasta.
„Chcemy pokazać to, co na co dzień jest trudno dostępne – nowoczesny terminal portowy obsługujący statki kontenerowe – mówi Michał Kużajczyk, Marketing Manager BCT – jest to kolejna okazja, aby zbliżyć się do tego co stanowi o istocie Gdyni – przemysłu portowego w jego najlepszym wydaniu.”
Tegoroczna impreza jak zwykle pomyślana jest jako zwiedzanie w atmosferze pikniku rodzinnego. W związku z tym organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci – animacje, konkursy, możliwość obejrzenia z bliska specjalistycznego sprzętu przeładunkowego, dmuchane zabawki o tematyce morskiej. A dla głodnych znajdą się hot-dogi, wata cukrowa i „morskie” przekąski.
W tym roku wydarzenie wspierają: Morski Instytut Rybacki wraz z Akwarium Morskim w Gdyni, firma połowu i przetwórstwa ryb GADUS, Portowa Straż Pożarna, Izba Celna w Gdyni oraz portowa firma holownicza FAIRPLAY.
Szczególnie zapraszamy do odwiedzenia floty, która będzie cumowała przy nabrzeżu BCT – kutra rybackiego i ciężkich holowników portowych, a dla chętnych przygotowano również krótkie rejsy po porcie statkiem OCEAN.
W godzinach otwarcia terminalu zapewniono darmowy dojazd dla wizytujących autobusem 4F z przystanku na zlokalizowanego na Skwerze Kościuszki (przystanek Park Rady Europy)
Dodatkowe informacje w tym rozkład jazdy bezpłatnych kursów do terminalu jest dostępny na stronie www.bct.gdynia.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/bctgdynia
unnamed

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-22

1 EUR - 4,3199 1 USD - 3,9804
1 CHF - 4,5379 1 GBP - 5,0454

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin