WARSZAWA: 11:11 | LONDYN 09:11 | NEW YORK 04:11 | TOKIO 18:11

Brittany Ferries zatrudni nowych pracowników. To zasługa doskonałych wyników

Dodano: 12 paź 2015, 11:19

Brittany Ferries ma za sobą świetny sezon. Doskonałe wyniki będą miały wymierny wpływ na bieżące działania operatora, który właśnie poinformował o zwiększeniu zatrudnienia.
Grupa odpowiedzialna za przewozy promowe poinformowała, że osiągane w ostatnim czasie rezultaty w istotny sposób wpłyną na podejmowane decyzje. Chodzi m.in. o wzrost zatrudnienia.
Brittany Ferries zapowiedziała, że dzięki wzrostowi liczby przewożonych pasażerów podjęło decyzję o zatrudnieniu na stałych kontraktach 400 osób. Proces ten ma zostać przeprowadzony do 2016 r. Według przedstawicieli firmy, obserwowane, pozytywne zmiany to w dużej mierze zasługa zdecydowanej strategii, w ramach której zwiększono dostępną pojemność na trasach z Le Havre oraz w Hiszpanii.
Podejmowane decyzje opłaciły się. Podczas konferencji, która odbyła się w tym tygodniu, firma poinformowała, że w okresie fiskalnym 2014/2015 ruch pasażerski urósł o 5,5 procent, co oznacza wzrost o 130 tysięcy pasażerów. W analizowanym okresie firma przewiozła na wszystkich swoich liniach 2,568 miliona pasażerów. Szczególnie dobre rezultaty odnotowano w czasie sezonu letniego, kiedy frekwencja na statkach operatora wzrosła o 9 procent.
„Dodatkowa pojemność w Le Havre oraz w Hiszpanii z serwisem jednostki Baie de Seine, sprawiła, że flota pływająca pod francuską banderą zwiększyła się do 10, co utrwaliło nasz wzrost” – poinformowało Brittany Ferries w specjalnym oświadczeniu.
Armator poinformował, że stworzenie nowych, stabilnych miejsc pracy w tym i przyszłym roku ma stać się m.in. symbolem pozytywnych zmian, jakie ostatnio zachodzą w firmie.
Brittanny Ferries znajduje się wśród czołowych przewoźników promowych w zachodniej części kanału La Manche. Oferuje całą gamę różnorodnych przepraw, która w połączeniu z liczbą obsługiwanych przez niego portów (Santander, Bilbao, Plymouth, Cork i Cherbourg), tworzy siatkę połączeń o skali niespotykanej w tym rejonie Europy.
1148c0c947ba828ea344776aa0a78f01_M
Źródło: PromySkat