WARSZAWA: 11:40 | LONDYN 09:40 | NEW YORK 04:40 | TOKIO 18:40

„CZAS NA STAŻ” łączy studentów Akademii Morskiej z pracodawcami

Dodano: 10 sty 2017, 7:58

Najnowszy projekt stażowy dla studentów Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu – to program płatnych, 3-miesięcznych stażów w firmach, mających swoje siedziby w Polsce.
W projekcie mogą wziąć udział studenci kierunków: Transport, Logistyka oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. „CZAS NA STAŻ” to łącznie 85 miejsc i 360 godzin praktyki: 120 godzin miesięcznie w trybie ustalanym indywidualnie dla każdego stażysty.
Dodatkowo w ramach projektu zapewnione jest pokrycie kosztów ubezpieczenia NNW w okresie odbywania stażu oraz niezbędnych badań lekarskich, a także zwrot kosztów dojazdu oraz refundacja kosztów zakwaterowania dla osób dojeżdżających z odległości większej niż 50 km.
Firmy, w których studenci będą odbywać staże to, m.in., Cargotec, Netto, Raben, DGS, V4L, CSL Internationale Spedition, FOSFAN, Radiometr Sp. z o.o.
Do programu wciąż jeszcze mogą dołączyć nowi pracodawcy: Akademia Morska czeka na chętnych do końca stycznia. Firma przystępująca do projektu musi zapewnić stażyście stanowisko pracy oraz wyznaczyć opiekuna stażu – wynagrodzenie oraz świadczenia są częścią projektu. To doskonała okazja, by przeszkolić i poznać nowego członka zespołu – uczestnicy dotychczasowych programów ze stażystów często stawali się późniejszymi pracownikami firm.
„CZAS NA STAŻ” to piąty projekt stażowy realizowany w Akademii Morskiej w Szczecinie. Łącznie w dotychczasowych projektach uczestniczyło 160 studentów, zdobywając doświadczenie zarówno w Polsce, jak i za granicą. – Realizujemy kolejne programy, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak cenną wartością na rynku pracy jest doświadczenie zawodowe absolwentów – mówi dr inż. Agnieszka Deja, prorektor ds. nauczania, kierownik projektu „CZAS NA STAŻ”.
Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.
pict0009
Fot. Wojciech Sobecki

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-26

1 EUR - 4,3117 1 USD - 3,9776
1 CHF - 4,5208 1 GBP - 5,0435

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin