WARSZAWA: 11:31 | LONDYN 09:31 | NEW YORK 04:31 | TOKIO 18:31

Delegacja Republiki Indonezji z wizytą w resorcie gospodarki morskiej

Dodano: 25 sie 2017, 7:50

Grzegorz Witkowski, wiceminister gospodarki morskiej i żeglug śródlądowej oraz dyrektorzy departamentów: Współpracy Międzynarodowej, Edukacji Morskiej, Gospodarki Morskiej oraz Rybołówstwa spotkali się z delegacją parlamentarzystów Republiki Indonezji, członków indonezyjskiej komisji transportu i infrastruktury.
Spotkanie było okazją do zaprezentowania przedstawicielom dyplomacji indonezyjskiej informacji o polskim przemyśle stoczniowym, portach, rybołówstwie i przetwórstwie ryb oraz o szkolnictwie wyższym w sektorze morskim.
Reprezentacja Republiki Indonezji wyraziła zainteresowanie informacją o polskich portach oraz ofertą polskich stoczni, szczególnie pod względem budowy tankowców oraz promów. W tym obszarze obie strony odnotowały największy potencjał do współpracy. Warto zaznaczyć, że w tych dniach delegacja Stoczni Nauta prezentuje się podczas targów morskich w Dżakarcie.
Po zakończeniu spotkania w ministerstwie, delegacja z Indonezji udała się w podróż do Gdańska, gdzie odbędzie się wizyta studyjna m.in. w Stoczni Remontowej Shipbuilding oraz w Porcie Gdańsk.

Biuro Prasowe MGMiŻŚ

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-26

1 EUR - 4,3117 1 USD - 3,9776
1 CHF - 4,5208 1 GBP - 5,0435

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin