WARSZAWA: 15:28 | LONDYN 13:28 | NEW YORK 08:28 | TOKIO 22:28

DFDS rozszerza działalność na Litwie

Dodano: 11 lip 2017, 21:40

Firma DFDS wzmacnia swoją działalność na Litwie. Popularny przewoźnik promowy i logistyczny poinformował o otwarciu swojego biura w Wilnie.
Zgodnie z zapowiedziami, otwarcie oddziału w stolicy Litwy ma przyczynić się do zaoferowania klientom jeszcze bardziej efektywnej usługi. Jak wyjaśnili przedstawiciele DFDS, otworzy to zupełnie nowe możliwości, bo klienci będą mogli m.in. skorzystać z bardzo szybkiego serwisu pomiędzy Litwą a Niemcami, Włochami oraz innymi krajami. Możliwe będą też szybkie dostawy ładunków do Wielkiej Brytanii – bez względu na ich wielkość.
Dzięki współpracy poszczególnych biur, m.in. oddziału w Niemczech, możliwe będzie np. przyjęcie przez biuro w Hamburgu ładunku, który w niedzielę zostanie dostarczony do Kłajpedy, a a już w poniedziałek znajdzie się u odbiorcy końcowego na Litwie. Dzięki otwarciu nowego biura, prawdopodobnie po zakończeniu sezonu letniego, możliwy stanie się też sprawny i szybki transport ładunków z Europy Północnej do Włoch z wykorzystaniem transportu drogowego i kolejowego.
Co ważne, ładunki przejmowane przez biuro w Wilnie, będzie można przeładowywać i przekazywać do dalszego transportu do Rosji czy Kazachstanu.
„DFDS dysponuje bardzo mocną siatką połączeń, zarówno na morzu, jak i na drogach, ze zlokalizowanymi centralnie ośrodkami przeładunkowymi nad Bałtykiem oraz w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu możemy pociągać za wiele strun jednocześnie, aby znaleźć najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązania transportowe dla naszych klientów” – tłumaczy Lars Thorsen z DFDS. „W połączeniu z naszymi własnymi połączeniami promowymi będziemy np. w stanie zabrać ładunek od klienta na Litwie i dostarczyć go przez Wielką Brytanie do odbiorców już w środę”.
Wśród regularnych połączeń promowych z Litwy, w ofercie DFDS znajdują się trasy z Kłajpedy do portu Fredericia, Kopenhagi, Karlshamn, a także do Kilonii.

PromySkat

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-23

1 EUR - 4,3326 1 USD - 4,0050
1 CHF - 4,5427 1 GBP - 5,0691

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin