WARSZAWA: 07:35 | LONDYN 05:35 | NEW YORK 00:35 | TOKIO 14:35

DFDS składa duże zamówienie na kontenery i naczepy

Dodano: 02 maj 2017, 22:59

Firma DFDS poinformowała o dużej i ważnej inwestycji, która stanowi nie tylko odpowiedź na duże wzrosty, ale która ma pomóc w dalszym śrubowaniu wyników. Przedsiębiorstwo dokonało zamówienia dużej partii nowych naczep i kontenerów.
W najbliższym czasie zasoby, jakimi dysponuje duński operator promowy i logistyczny, powiększą się o 860 nowych naczep oraz 200 kontenerów. Jak wyjaśnia przewoźnik, ich zakup był konieczny ze względu na rosnące znaczenie w ostatnich latach działalności logistycznej w kontekście całej aktywności realizowanej przez DFDS.
„To nasze największe tego typu zamówienie w historii. Z tą wielką inwestycją, której wielkość sięga 22 milionów euro, kontynuujemy modernizację naszego wyposażenia, zapewniając w ten sposób wysoką jakość realizowanego serwisu oraz wzrost łącznej liczby naczep i kontenerów dla naszego rosnącego biznesu oraz kontraktów specjalnych” – powiedział Eddie Green.
Zgodnie z planami, zamówione właśnie urządzenia transportowe, które będą wykorzystywane m.in. do transportu intermodalnego, zostaną dostarczone do operatora w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Będą one wykorzystywane do obsługi całej obecnej sieci połączeń realizowanych przez DFDS.
Duński operator posiada obecnie 4,5 tysiąca naczep oraz 3 tysiące kontenerów.

PromySkat

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2023-02-03

1 EUR - 4,6920 1 USD - 4,2928
1 CHF - 4,7023 1 GBP - 5,2571

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin