WARSZAWA: 13:30 | LONDYN 11:30 | NEW YORK 06:30 | TOKIO 20:30

DFDS wiodącym operatorem promowym na świecie. Piąty rok z rzędu

Dodano: 17 gru 2015, 8:29

Po raz kolejny DFDS został nazwany Wiodącym Operatorem Promowym na Świecie. Werdykt ogłoszono podczas tegorocznej edycji wręczenia nagród World Travel Awards. Duński przewoźnik cieszył się z tego wyróżnienia także w czterech ubiegłych latach.
Uroczysta gala, w czasie której wręczono prestiżowy laur, odbyła się w Maroku 12 grudnia. Przedstawiciele branży turystycznej oraz klienci piąty rok z rzędu zdecydowali, że tytuł Wiodącego Operatora Promowego na Świecie należy się firmie DFDS. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w przemyśle turystycznym, często określana mianem turystycznego Oskara.
„Jesteśmy ogromnie zaszczyceni, że tytuł Wiodącego Operatora Promowego na Świecie przyznano nam po raz piąty z rzędu” – powiedział Max Foster, dyrektor ds. pasażerów w DFDS. „Chciałbym podziękować wszystkim naszym pracownikom za ich ciężką pracę oraz zaangażowanie w dostarczanie najlepszych możliwych doświadczeń naszym gościom na wszystkich naszych trasach promowych”.
W tym roku DFDS wyprzedził tak popularnych przewoźników, jak: Brittany Ferries, Irish Ferries, Minoan Lines, P&O Ferries, Stena Line czy Tallink Silja.
Przepis na sukces? Przedstawiciele DFDS przyznają, że kluczem jest stawianie w centrum pasażerów oraz ich potrzeb i podporządkowywanie się ich wymaganiom. Tegoroczna nagroda jest szczególna dla przewoźnika, bo poprzedza przyszłoroczne obchody związane ze 150. rocznicą istnienia firmy. Z tej okazji DFDS zamierza zaangażować pasażerów w świętowanie, a także przyciągnąć osoby, które od dawna nie korzystały z przepraw promowych, pokazując im, że podróżowanie może być przystępne cenowo, a jednocześnie może się odbywać w komfortowych warunkach.
Wcześniej w tym roku DFDS został uhonorowany tytułem Wiodącego Przewoźnika Promowego w Europie, wyprzedzając tak uznane w branży marki, jak: Brittany Ferries, Color Line i P&O Ferries. Z nagrody tej cieszył się czwarty raz z rzędu.
24eb469de76283bf95760d20fb997762_M
Źródło: PromySkat

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-23

1 EUR - 4,3326 1 USD - 4,0050
1 CHF - 4,5427 1 GBP - 5,0691

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin