WARSZAWA: 22:36 | LONDYN 20:36 | NEW YORK 15:36 | TOKIO 05:36

DFDS znów najlepszy. Armator z nagrodą organizacji World Travel Awards

Dodano: 14 wrz 2015, 21:24

DFDS Seaways został nagrodzony prestiżowym laurem World Travel Awards. W ten sposób duński armator został wyróżniony już po raz czwarty z rzędu.
Podczas odbywającej się na Sardynii gali, popularnego przewoźnika doceniono w kategorii „Wiodący Europejski Operator Promowy”. Nagrodę odebrał Colin Fawcus – regionalny szef sprzedaży w Wielkiej Brytanii.
„Czujemy się niezmiernie zaszczyceni tym, że zostaliśmy wyróżnieni po raz czwarty tytułem ‚Wiodącego Europejskiego Operatora Promowego’. Ta nagroda to uznanie dla ciężkiej pracy załóg zatrudnionych na wszystkich naszych statkach, ale też dla zespołów pracujących na lądzie, które dążą do dostarczenia wszystkim naszym gościom najlepszych możliwych doświadczeń” – skomentował triumf Max Foster, dyrektor ds. pasażerów.
W kategorii, w której zwyciężył duński armator, nominowane były w tym roku tak uznane marki jak: Brittany Ferries, Color Line i P&O Ferries.
World Travel Awards to nagrody doceniające najwyższą jakość usług w branży turystycznej. Przyznawane są one od 1993 r. w dziesiątkach różnych obszarów powiązanych z tym sektorem. Zwycięzcy wyłaniani są na podstawie głosowania, w którym udział biorą zarówno branżowi eksperci, jak i konsumenci.
DFDS Seaways ma w najbliższym czasie szanse na jeszcze jedną ważną nagrodę. W listopadzie ogłoszony zostanie zwycięzca, któremu przypadnie tytuł „Wiodącego Operatora Promowego na Świecie”. W ubiegłym roku firma odniosła triumf w tej kategorii.
f59983a1dd56aec77dd53be09544bf10_M
Źródło: PromySkat