WARSZAWA: 21:56 | LONDYN 19:56 | NEW YORK 14:56 | TOKIO 04:56

DFDS znów najlepszy na świecie

Dodano: 12 gru 2016, 6:48

DFDS znów triumfuje. Armator został ogłoszony najlepszym przewoźnikiem promowym na świecie. Tytuł ten przypadł mu kolejny już raz podczas tegorocznej gali wręczenia nagród World Travel Awards.
Uroczystość wręczenia tych prestiżowych nagród odbyła się w tym roku już po raz 23. Przedstawiciele duńskiej firmy odebrali zaś te wyrazy najwyższego uznania po raz szósty z rzędu. Jednocześnie dali do zrozumienia, że choć każde kolejne wyróżnienie jest dla nich równie ważne, to w tym roku okoliczności są wyjątkowe.
„To wielka satysfakcja, że DFDS w tym specjalnym dla firmy roku zdobyło tę nagrodę raz jeszcze” – powiedział Jean-Claude Charlo z DFDS, który przypomniał, że w tym roku przedsiębiorstwo świętuje 150. rocznicę działalności. „Uznanie klientów to efekt codziennego zaangażowania wszystkich naszych pracowników”.
Wśród innych firm, które w tym roku były nominowane do nagrody w kategorii wiodący operator promowy na świecie, znalazły się również: Brittany Ferries, Irish Ferries, Minoan Lines, P&O Ferries, Stena Line, Tallink, a także armatorzy z Nowej Zelandii.
Firma DFDS triumfowała już wcześniej w tym roku jako wiodący europejski operator promowy.
14d1fa7ca660d4c2e48be74255a03674_m
PromySkat