WARSZAWA: 13:29 | LONDYN 11:29 | NEW YORK 06:29 | TOKIO 20:29

Dzień Otwarty Stena Line

Dodano: 25 maj 2017, 22:18

W gdyńskim porcie promy Stena Line są obecne od ponad dwóch dekad. Co roku trasę łączącą Gdynię z Karlskroną w południowej Szwecji przemierza około pół miliona pasażerów, korzystając z jednego z dwóch bliźniaczych statków: Stena Vision i Stena Spirit. Trzeci prom na linii, Stena Baltica, jest przeznaczony głównie do przewozu ładunków.
Od 2011 roku zawsze w czerwcu Stena Line organizuje Dzień Otwarty, podczas którego można m.in. zwiedzać wszystkie pomieszczenia promu Stena Spirit, również te na co dzień zamknięte dla pasażerów, jak chociażby mostek kapitański. W tym roku Stena Line zaprasza na Dzień Otwarty do Terminalu Promowego – znajdującego się przy ulicy Kwiatkowskiego 60 w Gdyni – już 2 czerwca br. w godzinach od 11.30 do 18.00 ( godzina ostatniego wejścia na prom). Dodatkowo na promie będzie można skosztować szwedzkich potraw, zrobić zakupy w sklepie, a także zaopatrzyć się w bilety na wakacyjny rejs w promocyjnych cenach. Na terminal promowy wszystkich chętnych dowiezie bezpłatny autobus nr 4F, kursujący 2 czerwca br. sprzed dworca PKP Gdynia Główna Osobowa co 20 minut.
Natomiast w Internecie – przez dwa dni – to jest w minutę po północy 1 czerwca br. do godziny 23.59 dnia 2 czerwca br. lub do wyczerpania miejsc – trwać będzie wyprzedaż biletów w bardzo korzystnych cenach na promy Stena Line.

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.