WARSZAWA: 16:36 | LONDYN 14:36 | NEW YORK 09:36 | TOKIO 23:36

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w Szczecinie: są możliwości kształcenia w branży morskiej (zdjęcia)

Dodano: 07 Lis 2018, 22:30

W Szczecinie trwa Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych. W ramach tego wydarzenia zorganizowano targi edukacyjne, dające uczniom możliwość zapoznania się z różnymi formami kształcenia i zdobycia atrakcyjnego, zgodnego z własnymi zainteresowaniami i poszukiwanego na rynku pracy zawodu. Spotkanie odbywało się pod hasłem „Odkryj swój talent”. Zainteresowani uczniowie mogli zapoznać się z ofertami kształcenia w szkołach policealnych, zawodowych i technicznych. W targach uczestniczyło ponad 80 placówek oświatowych z województwa zachodniopomorskiego. Podczas prezentacji, spotkań i warsztatów uczniowie mogli poznać specyfikę przyszłego zawodu. Była to doskonała okazja do weryfikacji wybranej ścieżki kształcenia.
Podczas imprezy w Szczecinie zorganizowano także panele dyskusyjne dla przedsiębiorców oraz dyrektorów szkół branżowych i technicznych.
Bardzo cieszy fakt, że w targach uczestniczyły także szkoły oferujące kształcenie przyszłych kadr dla gospodarki morskiej. Prezentowały się także firmy oferujące zatrudnienie przyszłym specjalistom z tej branży.


Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-03-05

1 EUR - 4,5793 1 USD - 3,8393
1 CHF - 4,1313 1 GBP - 5,3056

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin