WARSZAWA: 22:46 | LONDYN 20:46 | NEW YORK 15:46 | TOKIO 05:46

Firma DFDS będzie miała nową siedzibę

Dodano: 11 maj 2019, 10:56

Firma DFDS doczeka się nowej centrali. W ciągu dwóch lat powstać ma nowoczesny budynek biurowy, który będzie usytuowany w pobliżu terminala promowego, z którego korzysta armator.
Nowa siedziba popularnego przewoźnika zlokalizowana będzie w Kopenhadze w prężnie rozwijającej się nadbrzeżnej dzielnicy Nordhavn, w której stare, poprzemysłowe tereny zostały zaadaptowane na nowoczesną przestrzeń, która spaja funkcję mieszkalną, biznesową oraz przemysłową.
Nowa centrala DFDS będzie miała powierzchnię 12 500 metrów kwadratowych. Została zaprojektowana w sposób zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju. Ekologiczny budynek będzie się cieszył złotą kategorią certyfikacji przyznaną przez Niemieckie Stowarzyszenie Budownictwa Zrównoważonego (DGNB).
„DFDS bardzo urósł i potrzebuje teraz możliwości zebrania wszystkich pracowników głównego biura pod jednym adresem” – wyjaśnia szef DFDS Torben Carlsen, tłumacząc przyczyny, dla których firma zdecydowała się na inwestycję w nowe biuro. „Cieszymy się, że będziemy mogli się przenieść do nowej siedziby głównej, która zapewni najlepsze możliwe ramy dla dobrego i inspirującego dnia pracy z wieloma udogodnieniami, które sprawią, że łatwo będzie połączyć dzień pracy ze sportem oraz ruchem”.
Budynek, który znajdzie się przy ulicy Marmorvej, został zaprojektowany w taki sposób, by w komfortowych warunkach mogło w nim pracować 700 osób. Znajdą się w nim biura, audytorium, bary, bufet, sale fitness i przebieralnie. Wygospodarowane zostanie także miejsce służące wypoczynkowi. Powstaną również parkingi dla samochodów oraz rowerów.
Nowa siedziba, która będzie znajdowała w sąsiedztwie kopenhaskiego terminala, przy którym cumują promy DFDS, będzie gotowa pod koniec 2021 r.

PromySKAT

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin