WARSZAWA: 11:22 | LONDYN 09:22 | NEW YORK 04:22 | TOKIO 18:22

Grzegorz Witkowski z wizytą na Pomorzu

Dodano: 01 wrz 2017, 7:08

Grzegorz Witkowski, podsekretarz stanu w ministerstwie gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej spotkał się z dyrektorem Urzędu Morskiego w Gdyni kpt.ż.w. Wiesławem Piotrzykowskim oraz zastępcą dyrektora ds. technicznych Anną Stelmaszyk-Świerczyńską.
Minister zapoznał się z stanem przygotowań inwestycji przekopu Mierzei Wiślanej, której obecnie przygotowywana jest dokumentacja projektowa oraz środowiskowa.
Dyrektor zaznaczył, że Urząd Morski w Gdyni podpisał umowę z Politechniką Gdańską na nadzór naukowo techniczny przedsięwzięcia przekopu Mierzei Wiślanej.
Minister poruszył również z dyrektorem urzędu morskiego temat mostu w Nowakowie.
Uroczystości podpisania Porozumień Sierpniowych
Popołudniu wiceminister Grzegorz Witkowski wziął udział w uroczystej mszy świętej w kościele św. Brygidy w Gdańsku z okazji 37 rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych. Po nabożeństwie minister udał się wraz z uczestnikami na Plac Solidarności pod bramę 2, Stoczni Gdańskiej, by złożyć kwiaty w imieniu ministerstwa.

Biuro Prasowe MGMiŻŚ

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-26

1 EUR - 4,3117 1 USD - 3,9776
1 CHF - 4,5208 1 GBP - 5,0435

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin