WARSZAWA: 12:55 | LONDYN 10:55 | NEW YORK 05:55 | TOKIO 19:55

Klaster Morski Pomorza Zachodniego rusza z akcją pomocy Pomóżmy szpitalom!

Dodano: 06 kw. 2020, 14:52

W związku z obecną, nadzwyczajną sytuacją epidemiologiczną Klaster Morski Pomorza Zachodniego rusza z akcją wsparcia służb medycznych i szpitali zaangażowanych w ratowanie ludzkiego życia. Inicjatorom akcji wsparcie zadeklarował Wojewoda Zachodniopomorski.
Cała akcja pomocy odbywać się będzie w ścisłej współpracy i pod patronatem wojewody, który jest koordynatorem działań walki z pandemią w Zachodniopomorskiem.
W tej chwili potrzebne są przede wszystkim respiratory, termometry bezdotykowe, środki ochrony osobistej i kombinezony, dlatego sygnatariusze akcji zdecydowali się na zbiórkę funduszy i przekazanie pieniędzy na ich zakup.
Sekretariat Klastra z uznaniem odnotowuje pozytywny odzew od Uczestników konsorcjum, deklarujących chęć pomocy szpitalom, jak i wszystkim służbom zaangażowanym w walkę z COVID – 19.
Szanowni Państwo! Liczymy na Wasze serca i pomoc dla szpitala i służb, które z narażeniem własnego życia, ratują je innym. Ważna jest każda kwota – podkreślają sygnatariusze akcji.
Każdy, kto chce, przyłączyć się do akcji pomocy szpitalom, może wpłacić dowolną kwotę na specjalnie utworzone subkonto Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście PKO BP SA,
numer: 63 1020 4027 0000 1202 1602 0300, z dopiskiem „WSPIERAMY SZPITALE”.

Pamiętajmy, iż w walce z koronawirusem bardzo liczy się czas.

Na stronie portalu www.polska-morska będziemy na bieżąco informować o przebiegu akcji. Zachęcamy serdecznie do wspólnego działania!