WARSZAWA: 03:01 | LONDYN 01:01 | NEW YORK 20:01 | TOKIO 10:01

Kolejny CSL w doku stoczni Gryfia

Dodano: 25 mar 2017, 20:41

W doku nr 1 stoczni Gryfia został zadokowany statek samowyładowczy Tertnes należący do międzynarodowej grupy  CSL Group Inc. Jest to jednostka posiadająca system przenośników taśmowych podobnie jak statek CSL Elbe, który przeszedł remont w stoczni Gryfia na przełomie stycznia i lutego bieżącego roku. Statki tego typu służą głównie do przewozu suchych ładunków masowych takich jak piasek, minerały, węgiel, nawozy, kruszywa itp. Zakres remontu obejmuje: prace kadłubowe, konserwację kadłuba i ładowni, naprawę systemu samowyładowczego, przegląd armatury kadłubowej i naprawę instalacji , przegląd układu napędowego i sterowego oraz inne prace.
W 2016 roku remont w dokach MSR Gryfia przechodziły dwie jednostki należące do CSL Group CSL Clyde i CSL Rhine, jedna jednostka rok wcześniej CSL Trimnes. Stała współpraca z uznanym międzynarodowym armatorem świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez stocznię.
CSL Group Inc. (Canada Steamship Lines) jest największym na świecie armatorem i operatorem statków samowyładowczych z siedzibą w Montrealu i posiada oddziały w obu Amerykach, Europie, Azji i Australii. W Europie oddział armatora CSL Europe obsługuje głównie rynki w rejonie Morza Północnego oraz zachodniej części Morza Śródziemnego.

Fot. Stocznia Gryfia

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-22

1 EUR - 4,3199 1 USD - 3,9804
1 CHF - 4,5379 1 GBP - 5,0454

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin