WARSZAWA: 12:24 | LONDYN 10:24 | NEW YORK 05:24 | TOKIO 19:24

Laur Konkursu Przyjazny Brzeg” dla Szczecina

Dodano: 04 Mar 2019, 21:06

Szczecin po raz kolejny został wyróżniony w prestiżowym konkursie PTTK „Przyjaznego Brzegu”. Do stolicy Pomorza Zachodniego trafił jeden z trzech Laurów z okazji XV-lecia Konkursu Nagrody Przyjaznego Brzegu.
Wręczenie nagród w konkursie Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego „Przyjazny Brzeg” odbyło się podczas tegorocznej 31. edycji Targów Wiatr i Woda w Warszawie. Wśród nagrodzonych znalazło się też miasto Szczecin. W związku z rocznicową, XV edycją konkursu, wśród Nagród znalazły się specjalne trzy „Laury XV-lecia Konkursu Nagrody Przyjaznego Brzegu”, jako dowód uznania za wieloletnie konsekwentne działania na rzecz promocji krajowej turystyki wodnej. Właśnie jednym z tych „Laurów” uhonorowano „Miasto Szczecin – za konsekwencję w otwieraniu Polski na morze”. Nagrodę dla Szczecina odebrał Jerzy Raducha, wicedyrektor ds. organizacji imprez i współpracy międzynarodowej z Centrum Żeglarskiego.
– Bardzo nam miło, że Szczecin po raz kolejny został dostrzeżony, zwłaszcza przy okazji jubileuszowej, bo XV edycji konkursu – mówi Krzysztof Soska, zastępca prezydenta Szczecina. – Laur jest dla nas wyróżnieniem i nagrodą za dotychczasową pracę a także ogromną motywacją do dalszych działań i kontynuacji morskich projektów.
Rok temu „Przyjaznym Brzegiem” Szczecin został nagrodzony za doskonałe przygotowanie i organizację III finału The Tall Ships Races 2017.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-02-26

1 EUR - 4,5175 1 USD - 3,7247
1 CHF - 4,1205 1 GBP - 5,1946

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin