WARSZAWA: 01:34 | LONDYN 23:34 | NEW YORK 18:34 | TOKIO 08:34

Lepsza łączność na pokładach promów Stena Line

Dodano: 22 cze 2016, 8:59

Stena Line wprowadza nowe standardy w zakresie łączności na pokładach swoich promów. Będą mogli je docenić pasażerowie, którzy korzystają z internetu podczas rejsów statkami armatora.
Wiodący europejski operator promowy poinformował o wprowadzeniu na pokładach swoich promów technologii VSAT, która pozwala na ponad trzykrotne zwiększenie przepustowości łącza. To ukłon przede wszystkim w kierunku tych pasażerów, którzy podczas rejsów intensywnie korzystają z serwisów społecznościowych bądź pracują. Dzięki zastosowanej technologii, osoby podróżujące promami Stena Line, będą mogły korzystać równocześnie z setek wysokiej jakości połączeń Wi-Fi.
„Doświadczenia pasażerów, jeśli chodzi o komunikację na pokładach promów, stanowią dla nas najwyższy priorytet” – powiedział Raimo Warkki ze Stena Line. „Wprowadzenie tego udoskonalenia zagwarantuje, że lepiej będziemy zaspokajać szybko zmieniające się potrzeby pasażerów, którzy oczekują dziś bezproblemowej i zawsze dostępnej łączności z internetem w połączeniu z wysokiej jakości opłacalnymi usługami głosowymi”.
Tore Morten Olsen z firmy Marlink zauważa, że Stena Line zawsze należała do czołówki operatorów promowych, jeśli chodzi o ofertę usług telekomunikacyjnych. Była pierwszym operatorem, który zaoferował bezpłatny internet na pokładach swoich promów i pierwszym, który testował zintegrowane usługi szerokopasmowe
Z odpowiednich rozwiązań, które dostarcza firma Marlink, będą mogli korzystać pasażerowie na 25 promach należących do Stena Line.
PromySkat

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2022-05-25

1 EUR - 4,5955 1 USD - 4,3069
1 CHF - 4,4727 1 GBP - 5,3938

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin