WARSZAWA: 13:41 | LONDYN 11:41 | NEW YORK 06:41 | TOKIO 20:41

MGMiŻŚ: Podpisanie umowy ws. Międzynarodowych Targów Morskich POSIDONIA

Dodano: 19 gru 2017, 22:05

Kierownictwo MGMiŻŚ podjęło decyzję, że w roku następnym Ministerstwo po raz pierwszy weźmie udział w charakterze wystawcy w Międzynarodowych Targach POSIDONIA 2018, które odbywać się będą w Atenach w dniach 4-8 czerwca 2018 r.
Międzynarodowe Targi Morskie POSIDONIA organizowane są co dwa lata już od roku 1969 i jest to największe tego typu wydarzenie skupiające grecki przemysł stoczniowy oraz międzynarodowych ekspertów z tej dziedziny. Greccy i międzynarodowi wystawcy prezentują wówczas najnowsze innowacje na rynku stoczniowym, a od roku 2014 również części zamienne, akcesoryjne oraz wszystkie usługi związane z sektorem rozruchowym. Podczas Targów organizowany jest szereg wydarzeń towarzyszących, takich jak konferencje, seminaria, warsztaty, regaty czy impreza biegowa. Targi POSIDONIA organizowane są pod patronatem Ministerstwa Spraw Morskich i Polityki Wyspiarskiej, Unii Greckich Armatorów oraz Greckiej Izby Żeglugowej, a także przy wsparciu miasta Pireus oraz Greckiej komisji współpracy w zakresie żeglugi morskiej.
Podczas spotkania w dniu 18 grudnia 2017 r. Anna Moskwa podsekretarz stanu w ministerstwie gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej podpisała umowę dotyczącą wspólnej organizacji Stoiska na Targach POSIDONIA 2018. Wśród pozostałych organizatorów biorących udział w przygotowaniu pawilonu znalazły się podmioty, które w przeszłości brały już udział w POSIDONII i zgromadziły przy tej okazji niezbędne doświadczenie w zakresie organizacji własnych stoisk – Polski Rejestr Statków S.A., MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Morska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A., Szczeciński Park Przemysłowy Sp. z o.o., Port Gdańsk S.A., Polskie Ratownictwo Okrętowe Sp. z o.o. oraz Stocznia Remontowa „Nauta” S.A. Współpraca w tym zakresie obejmować będzie organizację wspólnego stoiska wystawienniczego pod nazwą „POLISH PAVILLON”. Podczas spotkania ze współorganizatorami ustalono szczegóły dalszych prac niezbędnych do przeprowadzenia przed Targami.
Link do strony wydarzenia: http://posidonia-events.com/
Biuro Prasowe MGMiŻŚ

Fot.http://posidonia-events.com

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-27

1 EUR - 4,3067 1 USD - 3,9682
1 CHF - 4,5113 1 GBP - 5,0353

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin