WARSZAWA: 00:35 | LONDYN 22:35 | NEW YORK 17:35 | TOKIO 07:35

Milionowy ładunek cargo na trasie pomiędzy Dover a Francją. Niezwykły wyczyn DFDS

Dodano: 18 paź 2016, 6:22

DFDS poinformowało o przewiezieniu milionowego ładunku cargo na trasie pomiędzy Dunkierką i Calais a Dover. Moment ten nastąpił wcześniej niż zapowiadały wcześniejsze prognozy.
Milionowy ładunek cargo został przewieziony podczas jednego z kursów z Dover. Szczęśliwym kierowcą okazał się Michal Vrba, kierowca firmy spedycyjnej z Czech.
Niezwykły rejs został uczczony przez DFDS w wyjątkowy sposób. Kierowcy podróżujący promem, na którym znajdował się milionowy ładunek, otrzymali z tej okazji specjalny okolicznościowy kubek.
„Oczywiście wiedzieliśmy, że moment ten nastąpi wcześniej niż początkowo myśleliśmy. Kamienie milowe jak ten to zaakcentowanie wysokiej jakości serwisu oferowanego przez nas na kanale La Manche. Podkreślają też zaufanie oraz lojalność, jakimi zostaliśmy obdarzeni przez naszych klientów” – powiedział Wayne Bullen z DFDS, który podziękował milionowemu kierowcy.
Przedstawiciele firmy nie mają już wątpliwości, że w tym uda się mocno poprawić ubiegłoroczne osiągnięcie, kiedy przez cały rok przewieziono na tych trasach 965 tysięcy jednostek cargo. W tym roku będzie to ponad 1,3 miliona jednostek cargo.
To nie pierwszy w tym roku powód do świętowania dla DFDS. W drugim kwartale br. firma pochwaliła się fantastycznym, sięgającym 63 procent wzrostem przewozu ładunków na trasie z/do Dover. Była to przede wszystkim zasługa przejęcia dwóch promów (Côte des Dunes i Côte des Flandres) od MyFerryLink.
DFDS pomiędzy Calais oraz Dunkierką a Dover oferuje w sumie 54 rejsy dziennie (łącznie w obu kierunkach). Rezerwacji na przeprawy promami tego przewoźnika na tej oraz innych trasach można dokonywać za pośrednictwem serwisu PromySkat.
c37dc19a7e5d9f0d200251af9d2db309_m
PromySkat