WARSZAWA: 07:39 | LONDYN 05:39 | NEW YORK 00:39 | TOKIO 14:39

Morskie Serwisy Techniczne oferują nowa usługę

Dodano: 12 Gru 2019, 22:37

Firma Morskie Serwisy Techniczne daje swoim klientom nowe możliwości. MTS oferuje montaż systemów uzdatniania wód balastowych, służący do oczyszczania z materiału biologicznego tak, aby transfer wód balastowych pomiędzy różnymi regionami świata, w których znajduje się statek, nie przyczyniał się do rozsiewania gatunków obcych lub wręcz inwazyjnych dla danego akwenu.
Morskie Serwisy Techniczne, są w grupie niewielu firm, które oferują montaż systemu podczas normalnej eksploatacji statku bez konieczności wizyty w stoczni, co pozwala na znaczną oszczędność kosztów dla armatora. Niedawno specjaliści z MTS wykonali taką usługę na kontenerowcu należącym do armatora z Wielkiej Brytanii. Na początku przyszłego zamontują systemy na kolejnych sześciu statkach.
Od wielu lat firma oferuje remonty silników i ich podzespołów. Obecne budowana jest hala, która ułatwi wykonywanie niektórych prac, zwiększy się także powierzchnia magazynowa.

Fot. Wojciech Sobecki

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-03-05

1 EUR - 4,5793 1 USD - 3,8393
1 CHF - 4,1313 1 GBP - 5,3056

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin