WARSZAWA: 01:24 | LONDYN 23:24 | NEW YORK 18:24 | TOKIO 08:24

Nagroda ESPO dla portu w Dover

Dodano: 17 Lis 2019, 20:59

Port w Dover otrzymał nagrodę ESPO 2019 za skuteczną strategię dotarcia do lokalnej społeczności, a także bezpośredniej komunikacji z użytkownikami portu. Wykorzystanie mediów społecznościowych jako nowego sposobu komunikowania się i demonstrowania wysokiego poziomu przejrzystości w zakresie osiągnięć operacyjnych, przyszłych strategii oraz wyzwań środowiskowych i wydajności staje się coraz ważniejsze dla portów europejskich, które mogą funkcjonować i dalej się rozwijać, jeśli będą działać w zgodzie z lokalną społecznością.
Port of Dover zdobył nagrodę za projekt Transparen-SEA (Socially Engaged Engability Accountability), którego celem jest stworzenie kompleksowego programu konsultacji angażujących społeczność lokalną. Chodzi o pozyskanie swoistych „ambasadorów portu” których opinie będą wartościowe dla członków lokalnej społeczności. Wszystko to zostało wsparte akcją w mediach społecznościowych.
Projekt skupił się nie tylko na jednym konkretnym aspekcie działalności portu, ale był jakby „zanurzeniem” lokalnej społeczności w problematyce portowej. Media społecznościowe zostały wykorzystane do stworzenia końcowego efektu- zaangażowania twarzą w twarz, tak aby ludzie ze społeczności portowej i mieszkańcy miasta poznali się nawzajem.
W konkursie ESPO Award 2019 rywalizowały cztery projekty: Port of Dover, Dublin Port Company, Ports of Stockholm i Union des Ports de France.

Port of Dover

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-03-05

1 EUR - 4,5793 1 USD - 3,8393
1 CHF - 4,1313 1 GBP - 5,3056

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin