WARSZAWA: 15:37 | LONDYN 13:37 | NEW YORK 08:37 | TOKIO 22:37

Największe światowe Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM w Hamburgu w roku 2021 odbędą się w formule online

Dodano: 05 lis 2020, 8:04

Największe światowe Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM w Hamburgu odbędą się w roku 2021 – online. Zmiana charakteru wydarzenia jest spowodowana drugą falą pandemii koronawirusa.
„Rosnąca liczba infekcji i nikłe nadzieje na szybki powrót do normalnego życia mają ogromny wpływ na branżę targową. W odpowiedzi na tę sytuację – targi SMM nie odbędą się w charakterze hybrydowym, jak pierwotnie planowaliśmy. Po ścisłych konsultacjach z komitetem wystawienniczym i instytucjami rządowymi zdecydowaliśmy się zorganizować SMM 2021 jako wydarzenie czysto cyfrowe. Wystawcy i klienci z całego świata będą mogli dyskutować online o wyzwaniach w branży morskiej, a także śledzić konferencje z udziałem najlepszych ekspertów”- informują w oświadczeniu organizatorzy.

„Chcemy zapewnić naszym wystawcom jak najwięcej czasu na solidne przygotowanie prezentacji w formie online. Jednocześnie, w tej trudnej sytuacji staramy się zachować optymizm. Być może doświadczenia, które zbieramy dziś jako organizatorzy wydarzeń, będą miały pozytywny wpływ na przyszłość branży a dzięki wykorzystaniu różnych usług cyfrowych, zwiększymy międzynarodowy zasięg targów i zapewnimy klientom dodatkowe korzyści” informuje Bernd Aufderheide, prezes i dyrektor generalny Hamburg Messe und Congress GmbH.

Nowe morskie centrum biznesowe

Zespół SMM pracuje już nad stworzeniem platformy, która połączy społeczność morską cyfrowo od 2 do 5 lutego 2021 r. Podstawowym elementem jest nowo opracowane Maritime Business Hub: ta potężna platforma umożliwi międzynarodowym wystawcom wygodne prezentacje online i interakcje z potencjalnymi klientami. Wystawcy będą mogli wybierać spośród kilku pakietów cyfrowych różniących się zakresem usług. Pakiety można rezerwować za pośrednictwem strony internetowej SMM.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2023-11-28

1 EUR - 4,3542 1 USD - 3,9750
1 CHF - 4,5175 1 GBP - 5,0198

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin