WARSZAWA: 02:36 | LONDYN 00:36 | NEW YORK 19:36 | TOKIO 09:36

Nowa jakość , nowe pomysły i nowe atrakcje na statkach „Odra Queen” i „Peene Queen”

Dodano: 13 lut 2019, 21:55

Firma Unity Line przejęła w zarząd dwa statki wycieczkowe białej floty – „Odra Queen” i „Peene Queen” i ma pomysły na ciekawe wykorzystanie potencjału tych jednostek. Właśnie powstają nowe trasy dla obu jednostek, o czym podczas dwugodzinnego rejsu poinformowano dziennikarzy i przewodników turystycznych. Gotowych jest już 6 tras w okolicach Szczecina oraz trasy wycieczek do Stepnicy, Trzebieży, na wyspę Wolin oraz do Świnoujścia. Być może pojawi się także możliwość rejsów do Ueckermünde.
Sezon wycieczkowy trwać będzie od 1 kwietnia do ostatniego dnia września. „Peene Queen” będzie obsługiwać regularne rejsy, natomiast „Odra Queen” zawiezie pasażerów do Świnoujścia w weekendy i dni świąteczne w okresie od maja do września. Cena biletu normalnego w rejsach w rejonie Szczecina to 23 zł, bilet ulgowy kosztuje 17 zł. Cena biletu normalnego do/z Świnoujścia w obie strony to koszt 80 zł, bilet ulgowy jest o 10 zł tańszy. Bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) kosztuje 250 zł. Bilety w jedną stronę kosztują: 50 zł bilet normalny i 40 zł bilet ulgowy. Bilet rodzinny 150 zł.
W tym roku inauguracja rejsów do Świnoujścia nastąpi 1 maja, przedłużony majówkowy weekend potrwa bowiem od środy 1 maja do niedzieli 5 maja. W pierwszych rejsach majówkowych na statku serwowane będą dania z grilla. Rejs do Świnoujścia potrwa ok. 3h 15 min. Na trasach „szczecińskich” będą organizowane także rejsy imprezowe z DJ Twisterem. Można także wynająć jednostkę „Odra Queen” i „Peene Queen”na zaplanowaną przez siebie imprezę.
Rejsy statkami białej floty „Odra Queen” i „Peene Queen” w sezonie letnim cieszą się sporym powodzeniem wśród mieszkańców Szczecina i turystów.
Nowa, ciekawa oferta zaproponowana przez Unity Line z pewnością jeszcze bardziej zwiększy zainteresowanie wycieczkami zarówno po akwenach wokół Szczecina jak i rejsami do Świnoujścia.Tekst i fot. Wojciech Sobecki

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin