WARSZAWA: 17:26 | LONDYN 15:26 | NEW YORK 10:26 | TOKIO 00:26

Nowi partnerzy Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego

Dodano: 28 lut 2017, 22:24

Nowymi partnerami Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego zostały firmy: Dragon Event i Solidhouse.
Dragon Event to firma powstała w 1998 roku z zamiłowania i pasji do przygód, oraz tworzenia imprez innych niż wszystkie.
Początkowo zajmowała się głównie paintballem, który był sportem zupełnie nieznanym w naszym kraju.
Dzięki stawianiu sobie nowych celów, dużym inwestycjom oraz spełnianiu najwymyślniejszych życzeń klientów, szybko zyskała uznanie w Polsce i za granicą jako solidna i rzetelna firma eventowa.
Dziś pasjonaci z Dragon Event przeprowadzają imprezy na lądzie, wodzie i w powietrzu.
Obecnie firma Dragon Event to jedna z największych firm eventowych w województwie zachodniopomorskim z bardzo dużym zapleczem sprzętowym.
Dzięki długoletniemu doświadczeniu daje swoim klientom komfort, bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę.
Co roku firma organizuje kilkadziesiąt różnego rodzaju imprez plenerowych oraz zabaw organizowanych w zamkniętych pomieszczeniach jak np. hotele, restauracje itd.
Specjalizuje się w imprezach odbywających się na świeżym powietrzu takich jak: pikniki, dni miast, paintball, quady, gry miejskie i terenowe. Przygotowuje szeroką gamę atrakcji i zabaw dla dzieci oraz uświetnia bankiety, pokazy mody, konferencje i szkolenia.
Dragon obsługuje zarówno małe kilkunastoosobowe firmy jak i duże koncerny zatrudniające po kilka tysięcy pracowników.
– Mieliśmy między innymi przyjemność organizowania imprezy z okazji XL-lecia firmy Pol-Miedź Trans S.A. w Polkowicach w której uczestniczyło ponad 2000 osób. Naszymi klientami są między innymi takie firmy jak: Netto, Coca Cola, PZU, Shell, Castorama, DPD, UPS i wiele, wiele innych – mówią przedstawiciele Dragon Event.
LogoDragonEvent
Solidhouse to firma z branży TSL (Transport – Spedycja – Logistyka), która swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług transportowych i spedycyjnych. Głównym przedmiotem działalności są krajowe i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. To nowoczesna firma, która idzie z duchem czasu i szybko dostosowuje się do realiów rynku. Kompleksowe rozwiązania w obszarze organizacji transportu są odpowiedzią na zapytania klientów.
Piotr Krupacz – „Dla naszych klientów każdego dnia staramy się być najlepsi i spełniać ich wymagania. W ramach naszej współpracy otrzymują państwo kompleksową opiekę wykwalifikowanego zespołu pracowników, który świadczy usługi na najwyższym poziomie.
Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie. Kompetentny personel doradzi państwu najbardziej efektywne rozwiązania logistyczne i przedstawi dogodne opcje dostarczenia państwa produktu, tak aby bezpiecznie i w terminie trafił do miejsca docelowego. Ponadto zajmiemy się sprawami formalnymi. Przygotujemy niezbędne dokumenty, takie jak zlecenie spedycyjne itp., zaplanujemy optymalną trasę i odpowiedni środek transportu.
Usługi transportowe świadczymy w krajach Unii Europejskiej, jak również w Europie Wschodniej i Południowej”.
photo_j

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2023-01-27

1 EUR - 4,7076 1 USD - 4,3252
1 CHF - 4,6961 1 GBP - 5,3505

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin