WARSZAWA: 05:36 | LONDYN 03:36 | NEW YORK 22:36 | TOKIO 12:36

Pełne chłodnie i powierzchnie do wynajęcia w Centrum Logistycznym „Gryf” w Szczecinie

Dodano: 27 Mar 2019, 15:24

Centrum Logistyczne „Gryf” w Szczecinie posiada dwie chłodnie składowe o łącznej pojemności 13 tys. ton. Obecnie w chłodniach składowane są ryby, głównie śledzie i makrele pochodzące przede wszystkim z połowów w rejonie Norwegii, Islandii i Wysp Owczych. Większość ryb przechowywanych w chłodniach „Gryfa” trafia do krajowych odbiorców. Ubiegły rok spółka zakończyła niewielkim zyskiem.
Ale Centrum Logistyczne „Gryf” to nie tylko chłodnie. Firma posiada bardzo interesujące tereny w samym centrum Szczecina na Łasztowni. Wkrótce w pobliżu pojawi się Morskie Centrum Nauki. „Gryf” posiada do wynajęcia ciekawe obiekty o różnej kubaturze, wśród których znajdują się także powierzchnie biurowe. Dla wielu firm, nie tylko szczecińskich, może to być bardzo ciekawa lokalizacja do prowadzenia działalności o bardzo różnym charakterze. Ceny oczywiście, jak zawsze w takim przypadku, pozostają kwestią negocjacji.
– Jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawe propozycje. Oferujemy do wydzierżawienia tereny i obiekty, które można w interesujący sposób zagospodarować w miejscu, gdzie bije nowe serce Szczecina – mówi Jerzy Dyrdał, prezes Centrum Logistycznego „Gryf”.
Spółka dysponuje także dwoma nabrzeżami Bułgarskim i Starówka Północ o łącznej długości 800 m z możliwością bezpiecznego cumowania jachtów, old timerów, houesbootów oraz innych jednostek pływających. Istnieje także możliwość pozostawienia jednostek na okres zimowy, po wyciągnięciu z wody na bezpiecznym, dozorowanym terenie.

tekst i fot. Wojciech Sobecki

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-03-05

1 EUR - 4,5793 1 USD - 3,8393
1 CHF - 4,1313 1 GBP - 5,3056

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin