WARSZAWA: 04:24 | LONDYN 02:24 | NEW YORK 21:24 | TOKIO 11:24

Pływasz często do Szwecji? Sprawdź nowy cennik karnetów 10-przejazdowych

Dodano: 02 lip 2018, 22:49

Kto często pływa do Szwecji, temu przyda się abonament w Unity Line. 3 lipca przewoźnik wprowadza nowy cennik dla karnetów 10-przejazdowych. Kierowcy będą mieli do wyboru cztery opcje, w tym jedną ułatwiającą dojazd do Danii. Karnety ważne są przez rok od pierwszego rejsu i obowiązują na promach Polonia i Skania, pływających codziennie na trasie Świnoujście – Ystad. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, które kupują bilety dla swoich pracowników.
Ceny uzależnione są od rodzaju karnetu, a także od wymiarów pojazdów. Dziesięć rejsów dla jednej osoby wraz z samochodem osobowym to koszt 2700,20 zł (pojedynczy przejazd kosztuje 446,20 zł – wykupując karnet, oszczędzamy więc aż 1761,80 zł!). Jeśli naszym stałym kierunkiem jest Dania, warto zdecydować się na pakiet obejmujący bilet na most Øresund. Jego cena dla 4439 zł dla jednej osoby. W ofercie są także dwa warianty z miejscem w wygodnej kabinie. Przejazd dla dwóch osób (wraz z samochodem i kabiną) to koszt 4199,80, dla czterech osób 5500,22 zł. Ceny są wyższe dla właścicieli samochodów powyżej 2,40 metra wysokości i 6 metrów długości.
Liczba karnetów jest ograniczona. Mając w planach liczne podróże do Skandynawii, warto jak najszybciej dokonać zakupu. Trzeba pamiętać, aby za każdym razem powiadomić armatora o planowanym przejeździe najpóźniej 24 godziny (robocze) przed rozpoczęciem rejsu. Przy pakietach z kabiną warto zarezerwować ją nawet dwa tygodnie przed terminem (szczególnie w wakacje i w okolicach świąt, gdy ruch na Bałtyku jest wzmożony). Szczegółowy cennik znajduje się na stronie: https://www.unityline.pl/strona/cennik/karnet-na-przejazd-1

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin