WARSZAWA: 07:38 | LONDYN 05:38 | NEW YORK 00:38 | TOKIO 14:38

P&O Ferries przygotowuje się na szczyt sezonu

Dodano: 28 lip 2017, 10:42

Firma P&O Ferries zdecydowała się na zatrudnienie dodatkowych pracowników. W ten sposób brytyjski armator przygotowuje się na sierpniowy szczyt.
Jak poinformowali przedstawiciele P&O Ferries, w najbliższych tygodniach działalność firmy będzie wspierać 140 dodatkowych pracowników. W ten sposób firma chce zagwarantować, że w czasie letniego szczytu jej usługi pozostaną na najwyższym poziomie. W samym tylko sierpniu przewoźnik spodziewa się przewieźć na obsługiwanych przez siebie trasach ok. miliona pasażerów.
Większość nowych pracowników pochodzi z hrabstwa Kent. Spośród dodatkowych pracowników, ok. 100 będzie pracowało na pokładach promów, 20 będzie pracowało przy obsłudze operacji w porcie Dover, a kolejni znajdą zatrudnienie w centrach obsługi klienta.
„Oprócz tego, że P&O Ferries jest jednym z głównych pracodawców w Kent, nie zawsze każdy zdaje sobie sprawę, że zatrudniamy również ponad 100 tymczasowych pracowników w szczycie sezonu” – powiedziała Janette Bell z P&O Ferries.
Wakacyjna praca to przede wszystkim szansa dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę na rynku pracy. Jak zauważyli przedstawiciele firmy, wielu z zatrudnionych to absolwenci szkół, a także osoby, które chciałyby dodatkowo dorobić.
P&O Ferries spodziewa się, że sierpień będzie miesiącem rekordowym. Ma ku temu podstawy. Firma ma bowiem za sobą rekordowe pierwsze półrocze.
Brytyjski armator ma w swojej flocie 20 promów, które rocznie przewożą 10 milionów pasażerów, 1,6 miliona pojazdów osobowych oraz 2,2 miliona jednostek cargo.

PromySkat

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-27

1 EUR - 4,3067 1 USD - 3,9682
1 CHF - 4,5113 1 GBP - 5,0353

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin