WARSZAWA: 02:30 | LONDYN 00:30 | NEW YORK 19:30 | TOKIO 09:30

Pobiegli dla hospicjum- rekord trasy pobity!!! (galeria zdjęć)

Dodano: 14 wrz 2019, 17:44

W sobotę 14 września na szczecińskich Jasnych Błoniach przy pięknej, słonecznej i jak mówią specjaliści „biegowej” pogodzie, punktualnie o godzinie 10.00 kilkuset uczestników wyruszyło na trasę biegowej imprezy charytatywnej „Marsz-o-bieg dla hospicjum”.
Cel organizowanej już po raz szósty imprezy od lat pozostaje niezmienny: wsparcie finansowe dla Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie. Bieg trwa dwie godziny, od 10.00 do 12.00, a każdy uczestnik wpłacając wpisowe wspiera szczytny cel pomocy hospicjum. Im więcej przebiegniętych kilometrów, tym większa pula środków finansowych dla hospicjum. W ubiegłym roku jeden z uczestników przebiegł 31 okrążeń wokół Jasnych Błoni, w tym roku zawodnik z numerem 583 pobił ten rekord przebiegając dystans 32 okrążeń tj. prawie 30 kilometrów!
Wszystkim uczestnikom imprezy gratulujemy, bo w tym wypadku zwycięstwo nie jest najważniejsze – liczy się udział i cel, jakim jest gromadzenie środków finansowych dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Każdy, kto wziął udział w biegowej zabawie, jest zwycięzcą i otrzymuje pamiątkowy medal.
Wśród sponsorów imprezy znaleźli się między innymi Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. oraz Unity Line. Obie firmy wystawiły także swoje biegowe reprezentacje. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom i oczywiście do zobaczenia za rok.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin