WARSZAWA: 19:12 | LONDYN 17:12 | NEW YORK 12:12 | TOKIO 02:12

Podróżowanie z Unity Line? To się opłaca!

Dodano: 04 cze 2024, 6:32

Marzysz o wakacjach, które łączą w sobie majestatyczne krajobrazy, interesującą kulturę i komfort podróżowania? W takim razie kup bilet na prom do Skandynawii! Bo Północ, z pięknem jej przyrody, urokliwymi miasteczkami i przyjaznymi mieszkańcami, jest idealnym celem każdej wyprawy.
To świetny moment na wyjazd, bo dzięki wyjątkowo korzystnym promocjom w Unity Line, możesz cieszyć się nie tylko wygodą podróżowania, ale i atrakcyjnymi cenami.

Nocne rejsy z kabinami tańszymi aż o 30%!

Od poniedziałku, 3 czerwca 2024 r., w Unity Line pojawiła się nowa promocja skierowana do wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i spokój podczas podróży morskimi szlakami.

Jeśli do 30 czerwca zarezerwujesz bilet na nocny rejs promem Polonia lub Skania, zyskasz 15% rabatu na miejsce w komfortowej kabinie pasażerskiej rezerwując bilet telefonicznie. Rabat nalicza się automatycznie, ale możesz go zwiększyć o kolejne 15% rezerwując ONLINE! Wtedy zgarniesz aż 30% rabatu! Promocja dotyczy wszystkich nocnych rejsów, które odbędą się w terminie od 3 czerwca do 25 sierpnia 2024 r. Szczegóły oferty sprawdzisz tutaj:
https://www.unityline.pl/oferty/oferty-indywidualne/Noca-kabiny-taniej

Dlaczego warto podróżować nocą?

Nocne rejsy to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać swój czas na zwiedzanie Skandynawii. Podróżując nocą, możesz spokojnie odpocząć i nabrać sił na kolejny dzień pełen przygód. Kabiny na promach Skania i Polonia zapewniają wygodę i prywatność, dzięki czemu podróż staje się prawdziwą przyjemnością.

Aktualne promocje!

Przypominamy, że nadal trwają promocje: 50% zniżki dla Pasażera Pieszego https://www.unityline.pl/oferty/oferty-indywidualne/50-znizki-dla-pasazera-pieszego
oraz Wakacje z Unity Line – 15% https://www.unityline.pl/oferty/oferty-indywidualne/wakacje-z-unity-line

Dlaczego Unity Line?

Bo to po prostu pewność komfortu, bezpieczeństwa i atrakcyjnych cen. Promy Skania i Polonia kursują codziennie między Świnoujściem a Ystad. Pasażerowie mają dostęp do szerokiego wyboru propozycji dostosowanych do wszystkich podróżników. A dzięki wspomnianym promocjom można cieszyć się podróżą w korzystnej cenie, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości usług.

Zaplanuj swoją podróż już dziś! Odwiedź stronę: https://on-line.unityline.pl/newcliff/default.aspx i ciesz się latem!