WARSZAWA: 03:05 | LONDYN 01:05 | NEW YORK 20:05 | TOKIO 10:05

Polskie firmy na targach SMM w Hamburgu

Dodano: 06 wrz 2018, 23:26

Odwiedzając targi SMM w Hamburgu nie sposób nie zwrócić uwagi na polskie firmy, które prezentują swoje produkty i usługi. Odrobina dobrze pojętego lokalnego patriotyzmu z pewnością nie zaszkodzi.
W tym roku do Hamburga przyjechali reprezentanci prawie 50 polskich przedsiębiorstw. Dla niektórych była to kolejna wizyta, inni przyjechali na SMM po raz pierwszy. Prawie ze wszystkimi udało nam się spotkać i porozmawiać.
W rozmowach przedstawiciele krajowych firm podkreślali, że targi w Hamburgu to takie miejsce, w którym po prostu trzeba być, jeśli chce się oferować swoje usługi i produkty na europejskim i światowym rynku okrętowym.
Tutaj można, a nawet trzeba, pochwalić się swoimi dokonaniami i zobaczyć co oferują konkurenci.
Można porozmawiać, wymienić się uwagami, podzielić spostrzeżeniami na temat swojej branży i przemysłu okrętowego w nieco szerszym, europejskim kontekście. Warto także podpatrywać, co nowego oferują rynkowi potentaci.
Polskie stoiska prezentowały się bardzo ciekawie i były chętnie odwiedzane przez targowych gości.
Również my jako redakcja podczas rozmów dowiedzieliśmy się sporo ciekawych rzeczy o przeobrażeniach jakie następują w polskich firmach, o ich aktualnej pozycji na rynku, o nowych produktach i technologiach oraz planach rozwoju w przyszłości. W wielu dziedzinach naprawdę mamy się czym pochwalić.
Echa targowych rozmów z pewnością będą wracać w wielu naszych kolejnych publikacjach. Niektóre firmy postaramy się przedstawić w osobnych artykułach, bo naszym zdaniem naprawdę na to zasługują.
Jutro ostatni dzień SMM i oby był udany dla wszystkich uczestników.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin