WARSZAWA: 16:50 | LONDYN 14:50 | NEW YORK 09:50 | TOKIO 23:50

Porządki przed 1 listopada – wokół pomnika „Tym, którzy nie powrócili z morza”

Dodano: 29 paź 2021, 6:45

Aby przygotować pomnik „Tym, którzy nie powrócili z morza” na najbliższe dni, studenci Akademii Morskiej wybrali się na Cmentarz Centralny w Szczecinie.
To ich inicjatywa z okazji zbliżających się świąt – 1 i 2 listopada. Postanowili posprzątać teren wokół pomnika tak, by wyglądał reprezentacyjnie podczas kwesty Klubu Kapitanów Żeglugi Wielkiej, a także gdy wielu szczecinian oraz przyjezdnych, odwiedza cmentarz.
– Pamięć o ludziach morza jest w naszych sercach, dlatego dbamy także o szczególne miejsca, które są tej pamięci przeznaczone – zapewnia Dawid Stanek, inicjator akcji, student IV roku Mechaniki i budowy maszyn.

Akademia Morska

Studenci AMS oddają hołd ludziom morza podczas świąt czy ważnych uczelnianych uroczystości. Ich gest, by tak, jak przygotowuje się groby najbliższych na 1 listopada, przygotować także ten istotny dla szczecinian pomnik, udowadnia, że pamięć i tradycja są nieodłącznym elementem studiowania w Akademii Morskiej. Doceniamy i dziękujemy.

AMS

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2023-10-03

1 EUR - 4,6147 1 USD - 4,4012
1 CHF - 4,7848 1 GBP - 5,3195

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin