WARSZAWA: 16:29 | LONDYN 14:29 | NEW YORK 09:29 | TOKIO 23:29

Prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. pogratulował zawodniczkom Pogoni Baltica Szczecin

Dodano: 21 lis 2016, 6:38

Morskie firmy doceniają szczecińskie drużyny. 16 listopada piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin pokonały 24:19 drużynę Vistalu Gdynia – team, który do meczu w Szczecinie był liderem rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet. Przed przyjazdem do Szczecina zawodniczki z Gdyni pozostawały niepokonane, jako jedyna drużyna w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet, i właśnie w starciu z zespołem Pogoni Baltica Szczecin doznały pierwszej w tym sezonie porażki.
Po tym spotkaniu prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. przesłał zawodniczkom szczecińskiej drużyny list gratulacyjny, w którym czytamy między innymi: „Dziękując za Waszą wspaniałą grę i ducha walki, życzę kolejnych wygranych meczy i licznych sukcesów sportowych”.
Z kolei w korespondencji do ZMPSiŚ S.A. przewodniczący zarządu klubu Przemysław Mańkowski napisał: ” Jest mi niezmiernie miło, że osiągane przez zespół wyniki sportowe spełniają Państwa oczekiwania oraz przyczyniają się do budowy pozytywnego wizerunku ZMPSiŚ”.
Po meczu z KPR Jelenia Góra prezes Słaboszewski osobiście gratulował zawodniczkom Pogoni Baltica Szczecin, a każda z pań otrzymała czerwoną różę.
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. jest jednym ze sponsorów drużyny Pogoni Baltica Szczecin.
mg_1853-1024x683
mg_1866-300x200