WARSZAWA: 18:45 | LONDYN 16:45 | NEW YORK 11:45 | TOKIO 01:45

Promocja na rejsy dzienne w Unity Line

Dodano: 03 wrz 2020, 18:57

Wakacje się skończyły, a lato powoli ustępuje miejsca jesieni. To jednak nie znaczy, że trzeba przestać podróżować! Tym bardziej, że z początkiem września Unity Line wprowadza obniżki cen wszystkich rejsów dziennych!
Najkorzystniej jest zarezerwować rejs w obie strony, ponieważ wtedy uzyskamy aż 25% rabatu. Rezerwując rejs w jedną stronę, za bilet zapłacimy 20% mniej. Promocją objęte są dwie jednostki przewoźnika: „Polonia” i „Skania”, które kursują codziennie pomiędzy Polską a Szwecją. Z oferty będzie można skorzystać aż do 9 grudnia 2020 roku.

Jak zaplanować podróż, aby uzyskać rabat? Należy wyruszyć ze Świnoujścia promem „Polonia” o godz. 13:00 lub z Ystad promem „Skania” o godz. 13:30. Zarówno wypłynięcie, jak i powrót trzeba zaplanować w terminie ważności oferty. Uwaga! Promocja nie zadziała, jeśli kupimy bilet na terminalu w dniu wyjazdu lub zarezerwujemy go online. Bilety na zaplanowane rejsy można rezerwować tylko telefonicznie. Najpóźniej na 24 godziny robocze przed wypłynięciem, dzwoniąc pod numer: 91 88 02  909.
Szczegóły na https://www.unityline.pl/strona/cennik/tniemy-ceny

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin