WARSZAWA: 03:43 | LONDYN 01:43 | NEW YORK 20:43 | TOKIO 10:43

Redaktor naczelny portalu infomare z nagrodą Dziennikarza Roku Gospodarki Morskiej Pomorza Zachodniego

Dodano: 22 sty 2020, 21:44

Miło nam poinformować, że redaktor naczelny Morskiego Portalu Informacyjnego infomare pl, Wojciech Sobecki, otrzymał nagrodę Dziennikarza Roku Gospodarki Morskiej Pomorza Zachodniego. Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się 22 stycznia 2020 r. podczas dorocznego spotkania branży morskiej.
– Bardzo dziękuję za to wyróżnienie, bo stanowi ono dla mnie nagrodę za wiele lat pracy na rzecz gospodarki morskiej. Zaczynałem w roku 1993 na stanowisku rzecznika prasowego Stoczni Szczecińskiej, trudno uwierzyć, ale to było prawie 30 lat temu. Cieszę się, że jest taka nagroda, bo to oznacza, że środowisko gospodarki morskiej docenia dziennikarzy, którzy piszą o morzu. Jest to dla nas niezwykle istotne, bo mamy dla kogo szukać nowych tematów i opisywać morską rzeczywistość najlepiej jak potrafimy – powiedział Wojciech Sobecki.
Coroczne spotkania są doskonałą okazją nie tylko do integracji środowiska, ale także do podsumowania osiągnięć minionego roku i zaprezentowania planów na rozpoczynający się rok.
Naszemu szefowi składamy serdeczne gratulacje i mamy nadzieję, że wspólnie z czytelnikami będziemy rozwijać nasz portal.

Redakcja i współpracownicy portalu infomare.pl

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin