WARSZAWA: 14:44 | LONDYN 12:44 | NEW YORK 07:44 | TOKIO 21:44

Rozdano kolejne ważne nagrody. Przewoźnicy promowi docenieni

Dodano: 05 gru 2017, 21:39

Firma Brittany Ferries nie kryje zadowolenia z osiągnięcia, jakie stało się jej udziałem w ostatnich dniach. Przedsiębiorstwo otrzymało dwie ważne nagrody branży turystycznej w ciągu zaledwie jednego tygodnia.
Dwa wyróżnienia, którymi pochwalił się właśnie operator, to: Telegraph Travel Awards (był to czwarty z rzędu triumf Brittany Ferries) oraz British Travel Awards. Oba mają dla przewoźnika bardzo duże znaczenie, bo ich laureaci zostali wybrani w drodze głosowania, w którym udział wzięli podróżni oraz klienci.
W głosowaniu czytelników dziennika „The Daily Telegraph” przewoźnik triumfował, wyprzedzając dwóch bardzo znanych konkurentów: firmę Stena Line oraz Irish Ferries. Firma Stena Line w tegorocznym plebiscycie przesunęła się w górę – na drugie miejsce, a Irish Ferries pojawiło się na podium pierwszy raz. Z pierwszej trójki „wypadło” natomiast P&O Ferries.
Brittany Ferries zostało wybrane również jedną z najlepszych firm zajmujących się organizacją wycieczek w Europie Zachodniej podczas gali nagród British Travel Awards. W tym samym plebiscycie zajęła też drugie miejsce w kategorii „najlepszy operator promowy”. W tej drugiej kategorii najlepsze okazało się z kolei P&O Ferries, a trzecie miejsce zajęła firma DFDS.
„Te nagrody są ważne, ponieważ opierają się na głosach oddanych przez klientów oraz wczasowiczów. To pokazuje, jak bardzo ludzie cenią doświadczenie związane z podróżowanie na pokładach promów Brittany Ferries” – powiedział Richard Price z Brittany Ferries.

PromySkat

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-23

1 EUR - 4,3326 1 USD - 4,0050
1 CHF - 4,5427 1 GBP - 5,0691

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin