WARSZAWA: 10:33 | LONDYN 08:33 | NEW YORK 03:33 | TOKIO 17:33

Sekretarz Generalny IMO z wizytą w Akademii Morskiej w Szczecinie (zdjęcia)

Dodano: 13 Cze 2018, 19:49

Po spotkaniu z dziennikarzami Sekretarz Generalny IMO odwiedził Akademię Morską. Kitack Lim z zainteresowaniem obejrzał znajdujące się w szczecińskiej Akademii Morskiej Europejskie Centrum Szkolenia LNG. To jedna z najnowocześniejszych tego typu placówek w Europie. Centrum wyposażone jest w symulatory obsługi terminalu, jako jedyne w Europie posiada aż cztery symulatory statku oraz terminalu LNG.
Centrum pozwala zdobyć kwalifikacje w zakresie przeładunku LNG, rozwijać swoją karierę w profesjonalnych załogach metanowców transportujących LNG, kształci także specjalistyczną kadrę obsługi terminalu. Kursanci ECS LNG mają także szansę zatrudnienia w lądowej obsłudze terminali przyjmujących skroplony gaz, m.in. w Świnoujściu. ECS LNG to drugie tego typu centrum szkoleniowe w Europie, ale pierwsze, gdzie symulatory szkoleniowe znajdują się w jednym miejscu.
Sekretarz generalny IMO odwiedził także Centrum Inżynierii Ruchu Morskiego, oferujące szkolenia nawigacyjne zgodne z konwencją STCW oraz szeroki zakres prac naukowo-badawczych inżynierii ruchu morskiego na akwenach otwartych i ograniczonych.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-03-01

1 EUR - 4,5231 1 USD - 3,7572
1 CHF - 4,1211 1 GBP - 5,2396

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin