WARSZAWA: 03:54 | LONDYN 01:54 | NEW YORK 20:54 | TOKIO 10:54

Skandynawia dla każdego. Nowy pakiet wycieczek Unity Line

Dodano: 20 lut 2019, 6:20

Przewoźnik promowy opublikował informacje o wycieczkach, które będą dostępne w ofercie firmy w 2019 r. 18 dostępnych ofert przekłada się na dużą różnorodność propozycji. Pomyślano m.in. o rodzinach z dziećmi, miłośnikach historii, smakoszach, zapracowanych oraz kochających aktywny wypoczynek.
Czysta przyjemność podróżowania
Dlaczego warto wybrać prom? Dla wygody, bezpieczeństwa i samej atrakcji takiego sposobu podróżowania. W cenie wycieczki dostępne są kabiny i wyżywienie. W trakcie rejsu, przewidziane są liczne rozrywki, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nie można pominąć też bezcennego widoku na otwarte morze.
Dziecinnie prosty wybór?
Podróżujący z dziećmi, z pewnością, zwrócą uwagę na wycieczkę „Wakacyjne szaleństwo!”
z odwiedzinami w największym lunaparku Skandynawii. Smaczku dodaje fakt, że Liseberg został uznany w 2005 r. za najlepszy park rozrywki na świecie. Zimową porą warto wybrać „Jarmarki świąteczne” z mnóstwem atrakcji – nie tylko dla najmłodszych. „Między kartami baśni Andersena” – to z kolei oferta, która skusi wszystkich wielbicieli znanego bajkopisarza.
Kulturalnie, naturalnie!
Zainteresowanych historią i kulturą regionu skuszą propozycje, nastawione stricte na zwiedzanie. Miłośnicy piękna natury też nie będą zawiedzeni. Szczególnie wart uwagi jest „Spacer w chmurach” z wejściem na niesamowitą wieżę widokową. Wycieczki zaplanowano tak, aby odwiedzić jak najwięcej ciekawych miejsc. Są to z reguły kilkudniowe wyprawy, gdzie ważny jest odpoczynek – stąd autokar i noclegi w hotelach. Uczestnicy wycieczek
– takich jak m.in. „Kulturowy zawrót głowy”, „Dzień dobry – Skandynawio”, „Karlskrona. Namiastka historii i sztuki”, „Królewska podróż”, „Stolice Danii – wczoraj i dziś” – na pewno nie będą narzekać na nudę.
Dla koneserów
Istnieją też propozycje dla tych, którzy dobrze wiedzą, czego chcą. „Na tropie Kurta Wallandera” – to wyprawa dla fanów kryminałów. Wielbicieli dobrego jadła i napoju skusi – „Słodkie, słone i wędzone”. Zainteresowani życiem skandynawskich wojów docenią wycieczkę „Z wikingiem pod rękę”. Zapaleni cykliści, i miłośnicy aktywnego wypoczynku, wybiorą „Rowerowy raj”. Zapracowani zaś, skorzystają z weekendowych wypadów jak: „Może nad morze… może do Ystad”.
Z całym wachlarzem dostępnych ofert, i ich szczegółami, można zapoznać się na stronie unityline.pl lub pod numerami telefonów +48 91 88 02 909 (dla komórek) i +48 801 989 771 (dla stacjonarnych) oraz adresami rezerwacje@unityline.pl i wakacje@unityline.pl . Informacji o ofercie udzielą również pracownicy Biura Podróży Unity Line przy Placu Rodła 8 w Szczecinie.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin