WARSZAWA: 18:25 | LONDYN 16:25 | NEW YORK 11:25 | TOKIO 01:25

Spotkanie w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej

Dodano: 01 mar 2017, 22:12

W dniu 26 lutego Klaster Morski Pomorza Zachodniego uczestniczył w spotkaniu z uczniami Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie.
Wydarzenie zorganizowane przez partnera Klastra – firmę Partner Ship, było świetną okazją, aby zapoznać młodzież z działalnością Klastra, jego zadaniami i celami.
Klaster przedstawił partnerów, z którymi współpracuje oraz pokazał możliwości edukacji i obszary, w których jest ona znacząca dla regionu z tak bogatą tradycją przemysłu stoczniowego i okrętowego. Jednym z podjętych tematów było przybliżenie pożądanych kwalifikacji absolwentów szkół zawodowych i technicznych przez partnerów Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego oraz określenie zapotrzebowania na niektóre zawody na zachodniopomorskim rynku pracy. Młodzież zapoznała się z preferencjami przedsiębiorców Pomorza Zachodniego oraz planowanymi inwestycjami w regionie, które stworzą szansę na zwiększenie zatrudnienia w zawodach technicznych.
Na spotkaniu firma Partner Ship zaprezentowała możliwości realizacji ścieżki kariery zawodowej, propozycje stażu i podjęcia pracy w firmie. Uczniowie mieli okazję aktywnie włączyć się w rozmowę o przyszłości zawodowej z przedstawicielami Sekretariatu Technicznego Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego i firmy Partner Ship.
3
2

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-22

1 EUR - 4,3199 1 USD - 3,9804
1 CHF - 4,5379 1 GBP - 5,0454

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin