WARSZAWA: 16:53 | LONDYN 14:53 | NEW YORK 09:53 | TOKIO 23:53

Stena Line kolejny raz ogłoszona najlepszym przewoźnikiem promowym

Dodano: 31 paź 2016, 18:48

Stena Line, jeden z czołowych europejskich przewoźników promowych i strategiczny partner PromySkat, po raz 24. z rzędu ogłoszona została najlepszą firmą promową. To nagroda za wysokiej jakości serwis oferowany na Morzu Irlandzkim.
Taki zaszczyt przypadł armatorowi podczas dorocznej gali Northern Ireland Travel and Tourism Awards, podczas której wręczono laury w ponad 30 kategoriach. Nagrody te zostały ustanowione 25 lat temu, a szwedzkiemu przewoźnikowi udało się wyraźnie zdominować kategorię związaną z ofertą promową.
„Jesteśmy absolutnie podekscytowani, zdobywając tę upragnioną nagrodę, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że to wyróżnienie zostało przyznane przez innych przedstawicieli reprezentujących branżę turystyczną” – wyjaśniła Orla Noonan ze Stena Line. „Mamy w Stena Line wspaniały, ciężko pracujący zespół, a ta nagroda to uznanie naszego zaangażowania w kwestie dotyczące jakości podróży promem na wszystkich naszych trasach, podobnie jak i naszego oddania wszystkim naszym klientom”.
Stena Line jest największym graczem, jeśli chodzi o przewozy promowe na Morzu Irlandzkim. Korzysta z największej floty w tym regionie i oferuje najbardziej zróżnicowaną siatkę połączeń. Wśród obsługiwanych przez operatora linii znajdują się m.in.: Belfast-Cairnryan, Belfast-Liverpool, Dublin-Holyhead, czy Rosslare-Fishguard.
33de7fdb3721a80a6f2475b16576b6b7_m
PromySkat